Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a mój facet chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, #!$%@? że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech bombelka mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 325
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darson666: zniechęcam tych co nie myślą, do myślenia nikogo nie zmuszę, ale szanuję że są osoby, które rozumieją to co pisze, mój ton nie jest taki zły

A no i polecam obiektywizm, albo pisze dobrze, albo źle
@Kejsucz:

On czasem ma przebłyski, że chciałby być ojcem, uczyć młodego/mlodą wszystkiego

@zapalsobiekota
niezaspokojone ego, twojego niebieskiego, niech prowadzi satysfakcjonujące życie i nie zajmuje się bzdurami

Nie do końca niezaspokojone. Oboje mamy kariery w których się spełniamy. Mamy plany, wiemy jak ma wyglądać nasza przyszłość ale dzieci w nich jakoś chyba nigdy nie było...tak jak wpsominalam. Dajemy sobie kilka chwil jeszcze na podjęcie ostatecznej decyzji. Nie chcemy żeby którekolwiek z nas
@zapalsobiekota: Można począć dzieci by pomogły nam na starość, dla własnej zachcianki, by spróbować jak to jest, dla przedłużenia gatunku albo swojego rodu albo jako kontynuatorów naszego duchowego czy mentalnego przedsięwzięcia,, dla udowodnienia sobie, że potrafię, na złość komuś albo sobie, dla niewiadomej, dla honoru, dla tradycji, na mękę, na się zobaczy jeszcze, dla uznania grupy, z miłości do partnera, z miłości do dzieci, z nudów, z chęci zbierania razem jagód
I bardzo dobrze debile się nie powinni rozmnażać.


@zielarz: Nikt nie powinien się rozmnażać

sam jesteś rzycie


tak to że mi słownik T9 nie poprawił wyrazu już świadczy o moim debiliźmie nie o twoich mechanizmach obronnych na temat tego że niepotrzebnie się rozmnażać