Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a mój facet chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, #!$%@? że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech bombelka mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 325
@kieru No chyba cię pogięło że dam mu wyruchać i zalać inną babę dalej będąc z nim xD xD xD


@churros8: mnie nie pogięło. Wskazuje inne wyjścia. Niemono to kwestia układu. ALe jak pilnujesz wyłączności na 'ruchanie' to możę być dawcą. Wiele możliwości by spełnił swoje (niezrozumiałe dla mnie) chęci posiadania dziecka.
@oluchna

Instynkt macierzyński nie istnieje, to tylko patriarchalny mit, który ma na kobiety zrzucić odpowiedzialność za opiekę i pielęgnację noworodka/niemowlęcia.


@churros8
Już wiem po co ci zdjęcia, ale po kolei. Nigdy nie słuchaj takich feministycznych wysrywów, bo w rzeczywistości ciąża jest twoja i jesteś ostatnim jej bastionem - tym legalnym. To ty musisz podjąć ostateczną decyzję, by w nią zajść.
Nikt inny, tylko ty.
Pomimo faktu, że matriarchalne prawo wspiera w tym
@churros8

No #!$%@? wejście. Ja dopuszczam posiadanie dziecka jak stać mnie będzie na opiekunkę żebym nie musiała z nim siedzieć 24 na dobę itp


To na cholerę ci dziecko? Chciałabyś być człowiekiem wychowywanym przez opiekunki, czy kochających się rodziców?
@Grothar Czytaj ze zrozumieniem. Nie chce z nim siedzieć 24 na dobę. Chcę czasem gdzieś wyjść. Do kosmetyczki. Na randkę z mężem. Na spacer. SAMA. A nie wszędzie z dzieckiem. Dawaj zdjęcia. (: