Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a mój facet chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, #!$%@? że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech bombelka mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 325
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@oluchna:

Podkreślę jeszcze, że mam prawo wychowywać dziecko jak chcę i nie musi się to wykopkom podobać.


Jedyne do czego masz teraz prawo to szczeznac próbując zapewnić "to co najlepsze" swojemu dziecku, lecz już dokonałaś wyboru i powolalas je na świat, co już samo w sobie jest złe i mam nadzieję że twoje dziecko będzie mądre i będzie się na tobie wyrzywało

@smilley:

Mu nie odmieni się


oczywiście że się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta:

tak. W taki sposób, że jedno z was będzie musiało ustąpić. Fajne mi pogodzenie


Psychoterapia, zrozumienie swojego problemu bo to że gościu chce dziecko żeby móc go uczyć, znaczy o niezaspokojonym ego, a ego nie da się zaspokoić w tej rzeczywistości, ponieważ jesteśmy mega świadomi i nasza świadomość jest ponad percepcja i wyobrażamy sobie coś czego nie ma, lub wymyślamy różne rzecz żeby zaprzeczyć rzeczywistości

Wracając do sedna każdy kto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poprostuzyj:

kto je jednoznacznie chce i nawet zakładanie opcji aborcji wbrew tej niby ukochanej osobie - absurd


To najwyższy poziom inteligencji emocjonalnej, jej chłopak chce tylko swoje potrzeby przelać na nieistniejące życie a na 100% jestem pewny że to będzie gorsze niż rozwiązanie tego u psychoterapeuty
@zapalsobiekota: Na początek każda motywacja jest dobra, a resztę zrobią hormony ;-P Bądź obiektywny i pomiń wzrotów jak nikt i większość, mów za siebie albo doprecyzuj, że chodzi o twoje towarzystwo.
boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać.


@churros8: nie masz się co bać, to się na pewno wydarzy :D Po co ze sobą jesteście? Jemu instynkt nie zniknie, a tobie nie przyjdzie (prawdopodobnie, skoro patrzysz na to tylko jak na harówkę). Przecież jesteście kompletnie niedopasowani, a temat dzieci to taki decydujący - albo się zgadzacie, albo to nie wyjdzie i zostanie duuuużo żalu, albo z jednej albo z drugiej
@churros8 jestem ojcem od 3 lat i ogólnie wszystko ci piszesz to prawda przez pierwszy rok-dwa, potem jest dużo fajniej. Ale z tym #!$%@? w januszexie to prawda. Bardzo się ciesze że są ludzie którzy zdają sobie sprawę z tego jak to wygląda zanim będą mieli dziecko. Mi się wydawało że jestem przygotowany ale to zawsze jest rozjazd z rzeczywistością. Ja natomiast bardzo chciałem mieć dziecko i na pewno nie żałuję ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@enden89: jestem obiektywny, podaj mi jeden powód do tego żeby się rozmnażać, ja go zaraz zburze wg. tego co mówi nauka a nie wasz chłopski rozum

Psychoterapia @zapalsobiekota: a, czyli to bait. OK, teraz rozumiem.


dlaczego po słowie psychoterapia twierdzisz że to bait? Przecież ci tłumacze że większość ludzi robi dzieci żeby rozwiązać swoje problemy dodatkowo tworzą nowy problem, który nie rozwiązuje starego, tylko odkłada tamten problem na później