Wpis z mikrobloga

@sargento kierowcy starych audi i bmw to bardzo często totalni debile, od zwierząt różni ich często tylko aparat mowy.

Sam po kilku latach wróciłem do bmw, dołączyłem na grupę e39 na fb i to jest dramat, niski poziom posiadaczy tych bolidów widać na każdym kroku. Wcześniej mając generację młodszy samochód który był wtedy poniżej 10 lat, myślałem że opinie nt kierowców bmw są stereotypowe i krzywdzące. Teraz jak widzę 20 letnie audi/bmw
@PanHeniek45: @Aroneu: @hartem: jest jedno skrzyżowanie na którym jestem bardzo, bardzo rzadko, na nim muszę skręcić koła praktycznie maksymalnie i podczas prostowania ze 2 razy zdarzyło mi się że zadziałała jakaś pamięć mięśniowa i gdy chciałem już jechać prosto okazywało się że jeszcze nie do końca wyprostowałem.
Oczywiście to nie wyglądało tak drastycznie jak na filmiku, ale podejrzewam że gościa złapało coś podobnego.

@hartem: jakieś złote rady? myślałem,
A policja na to: "umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy" i cyk można wrócić karać pieszych na pasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Igbt: przecież w dalszej części filmu widać, że sprawca się zatrzymał dalej, wysiadł z auta i na miejscu jest już policja