Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,
- Stanowski odszedł z Kanału Sportowego ze względu na "spór ze współpracownikami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Stanowski założył Kanał Zero, na którym do spółki ze swoim kumplem Mazurkiem, pseudodziennikarzem znanym z bardzo wybiórczego traktowania swoich rozmówców, zwłaszcza jeżeli mają oni konotacje z partią polityczną o przewrotnej w stosunku do ich działalności nazwie "Prawo i Sprawiedliwość", prowadzą program polityczny, a już w pierwszym odcinku szerzyli fake newsy dotyczące przejęcia TVP oraz dyskredytowali Marszałka Sejmu,
- jednym z pierwszych materiałów na kanale był wywiad z Andrzejem Dudą. No normalnie stary, po prostu założyłem sobie nowy kanał na YouTube i zapytałem prezydenta, czy nie chce u mnie wystąpić, a on, że spoko, bo w górach i tak śniegu nie ma ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie muszę dodawać, że w wywiadzie zabrakło realnie trudnych pytań, ale za to dowiedzieliśmy się, czy Duda sam kupuje pasztetową xD
- Stanowski odwiedzał siedzibę Orlenu aż 9 razy w ciągu ostatnich czterech lat. Pewnie dlatego, żeby w najmniejszych detalach dogadać szczegóły projektu Kierunek Tokio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- pis0wski aparatczyk odpowiedzialny za zarządzanie armią internetowych trolli broni, Dariusz Matecki, wypuścił materiał, w którym broni Kanału Zero jako niezależnego kanału, który nie jest pod butem żadnej z opcji politycznych xD No patrzcie państwo, jak im nagle zależy na niezależnych twórcach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak o czymś zapomniałem, to śmiało piszcie w komentarzach

#kanalzero #kanalsportowy #stanowski #bekazpisu #polityka
Psychopathy_Red - Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanal...

źródło: xd

Pobierz
  • 73
ale gówno xd wszystko napisane na siłę żeby udowodnić wszystko pod jedną tezę . Na szczęście wszystko można ba zweryfikować w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xefirex: No to śmiało, chyba nie masz bana na tworzenie wpisów, więc wyjaśnij mnie publicznie na wypoku, bo na chwilę obecną to ty nie posiadasz absolutnie żadnych argumentów poza "nieprawda!!1". Choć po szybkim zerknięciu na profil widzę fascynację k0nfą, więc pewnie
@Psychopathy_Red:

Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,


Wspólnicy mieli to w dupie ale publikowali te materiały w soboty i była już cisza wyborcza, więc bali się tego wypuścić. Po wyniku wyborów zmiękła rura i Stanowski już nie chciał tego publikować.

jednym z pierwszych materiałów na kanale był wywiad z Andrzejem Dudą. (...)


Warto tu wspomnieć o
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Psychopathy_Red: celne uwagi, które trudno zlekceważyć. I cyk leci unsub na Kanał Zero. Nie z nami te numery. Widać ofensywa na "Fajny PIS" i schowanie na 4 lata starych dziadów jest już realizowany.

Czekam na start kolejnego projektu "fajna dooopeczka z PiS do spermienia" żeby padały teksty "może i z PIS ale roochałbym". Grali na najniższych instynktach seniorów to zobaczycie jak zagrają na grupie 16-40.

PIS ma w 4 lata do
@Psychopathy_Red: ładny zbiór półprawd i manipulacji.

Robienie z tego filmu przed wyborami, jakiegoś mitycznego materiału, który ma pogrążyć Stanowskiego - a, o którym cała wiedza opiera się na jednej wypowiedzi rozsierdzonego Borka, który próbował udowadniać przed fanami jaki to Stanowski był zły xD. Co więcej, Stanowski publicznie domagał się upublicznienia tego nagrania, ale coś Kanał Sportowy nie jest skory do wybielenia się.

Oczywiście robienie z Mazurka kryptopisowca, bo na wykopie, jak
@Many2: a więc Kanał Sportowy ma idealną okazję, żeby pokazać kłamstwo Stanowskiego, czekam aż to zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, Stanowski powinien opublikować ten materiał,, skoro tak powiedział, jakkolwiek podejrzewam, że prawa autorskie należą do Kanału Sportowego.

Ale fakt pozostaje taki - zrobiono aferę z niewyemitowanego materiału, o którym mamy jedynie wypowiedź wkurzonego, nieobiektywnego Borka, ze spotkania na żywo.