Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: Co w tym złego? Każdy chce zarabiać kasę, widzę, że doświadczenie w tym co robi. Zwolnili ją i szuka nowej pracy.

Wielcy programiści, wojownicy jednej faktury, cesarze crudów, wyjmijcie kija z dupy.

Każda szanująca się firma powinna mieć dział QA, który nie pisze kodu, bo testowanie kodu przez dewelopera to proszenie się o kłopoty.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Każda szanująca się firma powinna mieć dział QA, który nie pisze kodu, bo testowanie kodu przez dewelopera to proszenie się o kłopoty.


@BreathDeath: co najlepiej widać po zeszłorocznych zwolnieniach i tym jak pod koniec 2023 oprogramowanie na całym świecie przestało działać

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanRouterTrzeci: Nie bardzo rozumiem na czym polega ten twój dupy, chyba musisz rozwinąć.

Jak na razie z twojego wpisu wynika że jesteś typem z niską samooceną śmiejącym się z juniora który stracił pracę bo jest DZIEWCZYNĄ!!!11!!1! (czyli automatycznie juleczką wg ciebie)
co za jaja, dziewczyna w IT

(typy z takimi poglądami są powodem dla którego tworzą te wszystkie patologiczne programy mobilizujące kobiety do wejścia w IT)
Wiesz, tu raczej chodzi o pociśnięcie za zbyt duże mniemanie o sobie Julki po bootcampie niż o to że straciła prace i szuka nowej.


@zamknij_morde_waski: Ale gdzie ty widzisz te duże mniemanie o sobie? W udostępnieniu stockowego zdjęcia dla przyciągnięcia uwagi mówiącego prawde, że tester jest potrzebny deweloperom?

ps
używanie okresleń 'julka po bootcampie' dużo o tobie mówi, podobny poziom jak tego incelskiego opa