Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@murison: jechałem tym czymś autostradopodobnym dziś rano - remonty, niby-zwężki (przed Opolem znaki są, zwężki brak), a na koniec 20 minut na bramkach. Tylu ku.ew nie rzuciłem przez poprzednie 1000+ km wracając z południa europy, ile tu na odcinku 160 km
@miszczu_blady: jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie. kolejka do zjazdu na wrocław wschód była juz na pasie awaryjnym dobre 0.5km przed samym zjazdem. google na tamten momewnt pokzywalo podobny czas na obu trasach. troche zaoszczedziłem czasu na karwianach dzięki (BACZNOŚĆ!) tej #!$%@? apce e-toll (SPOCZNIJ!). no jakoś dojechałem. #!$%@?ć.

pzdr
@miszczu_blady: no i sam sobie odpowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) no #!$%@? to jest. ale jest. moje przezycia na ten temat tutaj:
https://www.wykop.pl/link/6172987/comment/93863447/#comment-93863447
więcej podobnych na tagu #etoll ;)

dla kontrastu jechałem też tą wąsaczówką (czyli a4 krk-katowice). tam jest to zrobione tak że nawet nie potrzebujesz żadnej aplikacji instalowac. jedyne co potrzebujesz, to rejestrujesz sie na ich stronce, podajesz numer blachy auta i podpinasz karte płatniczą.
@murison: tak, właśnie jechałem miesiąc temu A4 i na tym odcinku krk-kato korzystałem z tej bramki GO - moim zdaniem takie rozwiązanie powinno być wszędzie, działa zajebiście. btw, ja korzystałem z apki skycash, tam też jest opcja zarejestrowania auta do przejazdu tym odcinkiem A4.
nie wiem w ogóle kto zatwierdził tego #!$%@? etolla, przecież to nie ma prawa działać dobrze.