Wpis z mikrobloga

#abcdetailingu Lekcja druga: Dressingi do plastików

Jak widać poprzedni wpis się przyjął więc jedziemy dalej. Swoją drogą zachęcam użytkowników by obserwowali tag a nie mój profil. Po raz ostatni wołam osoby plusujące poprzedni wpis.

Dziś odpowiemy sobie czym są dressingi oraz jakie jest ich zastosowanie.
Interior Dressing to środek do „odżywiania”, przyciemniania oraz zabezpieczania powierzchni plastikowych w samochodzie. Przywraca naturalny kolor tworzywa oraz zabezpiecza go przed osadzaniem się kurzu. Niektóre mają nawet filtry UV spowalniające płowienie plastików przez słońce. Różnią się efektem wizualnym. Większość z nich ma postać mętnego płynu i ładny zapach. Najprościej je aplikować za pomocą pada mikrofibrowego lub zwykłej mikofibry.

Jak używać Interior Dressingów? Podstawą do użycia jest przygotowanie powierzchni, ten etap zadecyduje o tym jak trwały będzie nasz dressing. Jak to zrobić? Najprościej czyszcząc elementy za pomocą APC co spowoduje, że będą jałowe. Opisywałem ten proces w poprzednim wpisie. Gdy mamy już umyty kokpit i resztę plastików w samochodzie możemy przejść do aplikacji. Większość produktów sprzedawana jest z atomizerem. Wystarczy zaaplikować płyn na pad z mikrofibry i wetrzeć go w powierzchnie. Poczekać 5-6 minut i dotrzeć nadmiar środka mikrofibrą. To wszystko. Proste i szybkie.

Pokaże wam działanie 4 produktów polskich producentów, które aktualnie mam na półce. Będą to K2 Pro Satina bezwonna, Shiny Garage Interior Apple Dressing, FX Protect Interior Dressing oraz ADBL Interior WOW.

Teraz niespodzianka. @Czysta-Bryka_pl przygotowała dla was rabat na dressingi. Wystarczy wejść na stronę sklepu Czysta-bryka, dodać dressing do koszyka, w koszyku wpisać kod rabatowy WYPOK a cena spadnie o 5%. Sklep ma dobre ceny już na starcie, z rabatem wyjdzie jeszcze lepiej.

Zachęcam także do dzielenia się opinią. Może jest coś co chcielibyście zobaczyć w następnym wpisie?

#detailing #cardetailing #autokosmetyka #samochody #motoryzacja
vlodek2532 - #abcdetailingu Lekcja druga: Dressingi do plastików

Jak widać poprzed...

źródło: comment_1629479701jhC4UBtYoz3asphFLvDvj6.jpg

Pobierz
  • 137
Dwa słowa odemnie:
1. PB Natural Look: jedna zasadnicza wada - po kontakcie z wodą robią się paskudne zacieki. Osobiście nie polecam

2. Nielsen Finesse: mega przyjemny zapach w aucie (cytrusy) i trwałość kilka miesięcy. Pięknie siada na plastikach starszych aut. Polecam.