Wpis z mikrobloga

@Vezz: beka, ze w 2019 zapowiadali premiere na 2020 xD, ale i tak jeszcze wieksza beka z rycerzy broniących dk. Już sie nie moge doczekac raportu w którym poinformują nas, że bardzo duzo zrobili, ale nie ogłoszą jeszcze premiery a rycerze będą serduszkować i lajkowac na fb i pisać komentarze w stylu: trzymamy kciuki, nie słuchajcie hejterów, bedzie trzeba to i 5 lat poczekamy itd XD
@Damis97: Tez mnie to #!$%@?. Mod powstaje od przynajmniej 2007 ALE SPOKOJNIE ROBCIE TYLE ILE MUSICIE MOD BEDZIE MEGA NIE SLUCHAJCIE HEJTEROW.

ONI ROBIA TO ZA DARMO A WY NARZEKACIE!!

Laskawie jakis screen losowy raz na miesiac, zapowiadanie co miesiac "stanu prac" (ALE TYLKO W FORMIE PISEMNEJ, NIE BEDZIE FILMIKU), a no i mowienie, ze jeszcze SPORO DO ZROBIENIA. No i jeszcze gadanie jak obrazone dziecko, ze skoro im tak ludzie
@Vezz: Toc oni nawet discorda nie chcą otworzyć to o czym my wgl gadamy. 2 miesiące temu zapowiedzieli raport - nie wiem po co, ale dobra tam. Dodali na fb zdj pancerzy jakies smieszne, a ludzie sie jarają jakby nie wiem co oni zakomunikowali. Ta ich śpiewka zeby dac im jeszcze troche czasu bo jest na co czekac to juz nawet powoli przestaje mnie smieszyc xd, coraz bardziej mnie zastanawia jaki
@Damis97: Bo na discu by nie bylo stada losowych yes manow. Na discu tez oczywiscie by mogli zrobic koleczko masturbacji, ale wtedy by bylo widac jak bardzo banuja ludzi za krytyke