Wpis z mikrobloga

#!$%@? się do jazdy 0 15% szybszej niż można jest trochę nie na miejscu. Ja rozumiem przepisy, ale:
- droga jest pusta
- droga wielopasmowa, co zwiększa bezpieczeństwo
O ile ktoś nie robi głupich rzeczy i jedzie spokojnie to nie widzę problemu z jazdą szybszą, niż można. Samemu w szybkim aucie zdarza mi się spokojnie jeździć szybciej, szczególnie przed światłami, bo nie chce mi się czekać 2 minut i #!$%@?ć się

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielonykubek: jeszcze nigdy w całym moim życiu nie zdarzyło mi się żeby ktoś się #!$%@?ł o jazdę rowerem po chodniku, nie licząc jednego razu kiedy na jezdni był wyznaczony pas dla rowerów którego nie zauważyłem, ale tylko mi zwrócili uwagę, bez mandatu
#!$%@? się do jazdy 0 15% szybszej niż można jest trochę nie na miejscu. Ja rozumiem przepisy, ale:

- droga jest pusta

- droga wielopasmowa, co zwiększa bezpieczeństwo

O ile ktoś nie robi głupich rzeczy i jedzie spokojnie to nie widzę problemu z jazdą szybszą, niż można. Samemu w szybkim aucie zdarza mi się spokojnie jeździć szybciej, szczególnie przed światłami, bo nie chce mi się czekać 2 minut i #!$%@?ć się


@
@wykopyrek: Jeśli masz ciąg pieszo rowerowy to też masz to w dupie? I naprawdę myślisz, że jeśli myślisz że słysząc dzwonek masz to w dupie naprawdę tak jest? Wiele bodźców działa na nas w podświadomości i właśnie o to chodzi w dzwonieniu i mowa tu nie tylko o chodnikach.
Myślisz, że kolizja z rowerem ma tylko jednostronne skutki? To jesteś w sporym błędzie, albo nie uważałeś na fizyce. Kto będzie bardziej