Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego C---a o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wrrnatorr: zapraszam do lektury jest dostępna. można poczytać jakie szczepienia są bezpieczne. Jest nawet opis że jakiś facet zeszczał się ze szczęścia. Kilka minut po szczepieniu omdlał i miał popuszczenie moczu. Uradowany napewno był, że takie wykopki mu doradzały aby poszedł się szczepić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EnJoyyy: Fajna burza była o to że lustra w Cyberpunku są wyłączone a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony nie umie RT i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem jestem #pcmasterrace i nie mam problemu z gra sony nawet nie respektuje gwarancji wlasciciel myszki CP będzie miał zaszczyt bycia fanem marki, BTW - fotel trochę kosztuje -
  • Odpowiedz
- Esory eto ny fikafika! Nikiakiaka i Badowski ary noroahiny ny tanan'i Amelia, izay nanomboka nanakorontana ny sisiny.
Nikoropaka i Laritra ary nanao dingana vitsivitsy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wrrnatorr: zapraszam do lektury jest dostępna. można poczytać jakie szczepienia są bezpieczne. Jest nawet opis że jakiś facet zeszczał się ze szczęścia. Kilka minut po szczepieniu omdlał i miał popuszczenie moczu. Uradowany napewno był, że takie wykopki mu doradzały aby poszedł się szczepić.

@SKYFander: tego dorzucić zmuszanie gracza do pozostawania pod osłona (np. rozmazywanie obrazu/trzęsienie się celownika gdy stoimy w otwartym polu) można by było naprawdę nadać głębi walce.

Wtedy właśnie te bajery o których pisze @cin123654 miałyby swoje uzasadnienie - biegnie na nas wielka góra mięsa w postaci gangusa animalsa - cyk, hack 'wirus' albo granat trujący, który na tak duże cialo ma wielokrotnie większe działanie. Wali do nas snajper z daleka a my nie mamy jak się odgryźć? Cyk, hack 'zaciecie broni' albo granat dymny jako osłona i biegniemy sprintem żeby zmniejszyć dystans i pokonać go z bliska. To wszystko jest w grze, ale po co mamy to stosować, jak wystarczy po prostu biec do tego snajpera - najwyżej raz czy dwa nas trafi. Ale czy to problem? Nie, bo...

4. Jupii,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exenex: > moj intelek tylko 105 st C dobra temperatura


@Exenex: Janusz wruc i zgaś procesor c---a jeszcze raz pls

@Pawcio_cukierek: ()Om dit by te voeg, dwing die speler om onder die dekking te bly (bv. vervaag / skud van die gesig wanneer hy in 'n oop veld staan) kan die stryd werklik diepte gee.

Dan hierdie sprokies
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dobry Jezu, a nasz Panie,

Daj im wieczne spoczywanie.


Światłość wieczna niech im świeci,

Gdzie królują wszyscy Święci.


Gdzie
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: normalnie żyje, pracuje , biegam , jeżdżę rowerem, chodzę na siłownię ( nawet wtedy gdy zamknęli was w domach ) - nawet nie kichnąłem. Miałem mnóstwo kontaktów z plusami , z najbliższego otoczenia od 37.5 i apsik po 3 dni spędzone w łóżku mieli. Ja zero, nic. Oficjalnie około 8 % naszego kraju miało plusa ( mniej niż co roku chorowało na grypę ) - panika na cały świat
  • Odpowiedz