Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa pablo397 który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
mel0nik - @Samurai77: Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa pablo397 który nie ...

źródło: comment_1629393971Cj4ZOjmo0P48Rp2hvquAsN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@malinq: Łoł, cześć! tutaj Miles Tost, główny doradca Pawła Sasko w dziale marketingu. Opowiem Wam dzisiaj co będą zawierać DLCki. Pewnie chcielibyście zobaczyć hakowanie poprzez monowire, czy też wspinaczkę z mantis blejdami, tak jak na gejmplejach z E3. Myśleliście, że w darmowych dodatkach dostaniecie cybernetyczną skórkę dla kota. Otóż takiego wała. Stwierdziliśmy, że ją wytniemy, ponieważ nie chcemy, aby taki prostacki content ogrzewał się w blasku chwały naszej firmy. Uwaga,
Exenex - @malinq: Łoł, cześć! tutaj Miles Tost, główny doradca Pawła Sasko w dziale m...

źródło: comment_1629393969I6rEXBpQubaWnUP1kKRv9N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Samurai77: Wraz z ekipą National Geographic rakowe środowisko dzieci idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
Wrrnatorr - @Samurai77: Wraz z ekipą National Geographic rakowe środowisko dzieci idz...

źródło: comment_1629394002X6IzENSNfgETGMDLwAK0Lm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Nigdzie nie usprawiedliwiam studia, jeśli chodzi o kierunek PR i komunikację ogólnie. Wręcz wypowiadam się negatywnie.
Stwierdziłam tylko, niejako obok, że media manipulują, wciskają niesprawdzone info, a potem drobnym drukiem dodają „disklajmer” i myślą, że to załatwia sprawę.
Nie załatwia.
To nierzetelne i niewiarygodne dziennikarstwo, które przyłącza się do nagonki, bo nagonka jest na topie, a to oznacza kasę. I tylko o kasę i poczytność chodzi, a nie o
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Fajna burza była o to że Cyberpunk na błędy a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal robi tostery chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps czytaj ze zrozumieniem no i Sasko ma racje mysz CP designe ma spoko wiem jestem dziwny bo nie podzielam zdania hejterow.
  • Odpowiedz
@mel0nik: Dziś z żoną jak co piątek maraton seriali :) 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr a Musk nawet nie wiedział ze NUSA ma auta oparte o biopaliwo. Tak to zostalo wymyslone wiec pare osób na czarno listo
  • Odpowiedz
@Exenex: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę CDPR lądujesz na #czarnolisto typie bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Ty to taki Jareczek z
  • Odpowiedz
@Exenex: Nie wiem, co gorsze - czy to, że studio nie potrafi dzisiaj sprostać oczekiwaniom społeczności, jeśli chodzi o komunikację i PR, czy pseudodziennikarstwo, które niczego nie sprawdza i nie weryfikuje, tylko wypaca z siebie kolejne klikbajty.

Ojtam. Kłamię. Bo wiem. Gorsze dla mnie jest dziennikarstfo.
A smuci i chyba trochę rozczula, że odbiorcy bezkrytycznie w te wypociny wierzą. Nie sprawdzą, nie zwerfikują, tylko przyjmują za fakty, bo przecież tak
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Noooo… odkopano luźny wątek, zaroiło się od „Uznanych Użytkowników Budujących Forum”, w skrócie WO… a Ty?
Dla Boga, panie W_Wallace! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz? Recki CP nie napiszesz? Rzetelnym, merytorycznym spamem we wątkach nie rzucisz?
  • Odpowiedz
@mel0nik @cin123654: Dalej będziesz profil tego crapa? XD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany
E.....y - @mel0nik @cin123654: Dalej będziesz profil tego crapa? XD I co tam? D000psk...

źródło: comment_1629394157YfqdaJjRUwxr5tHSBu5Kd1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Badoski trollu lądujesz na #czarnolisto typie bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD No
Exenex - @Wrrnatorr: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Bado...

źródło: comment_16293941760fKCqDH49YblRKB8bAfwbI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Dziś z żoną jak co piątek maraton seriali :) trening strzelecki w CP nie poszedl na marne, 3 miejsce w Warzone, a a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps wiec pare osób na czarno listo i czytam sam zachwyt nad grą caly ten hejt spadł
  • Odpowiedz
@Exenex: Dzień dobry NC. Jest 4.40 rano. Czas na poranny rozruch jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a figurki CP są droższe od konsol więc Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta wersja jest najmocniejsza na rynku najlepiej przekazać osobiście uwagi - Wawa
  • Odpowiedz
@cin123654: Gra dekady, co? Bekę mam z was Logika tego typa Cipek został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap nie odpali na tym: Z
Exenex - @cin123654: Gra dekady, co? Bekę mam z was Logika tego typa Cipek został ost...

źródło: comment_1629394236t2HgktMAGi4UDtSx9zlTMJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Exenex: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a to Sony naciąga graczy bo ma CPU od AMD z 2013 roku a RGB na klawiaturze można wyłączyć nie rozrozniacie sandbox od open world smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik wlasciciel myszki CP będzie miał zaszczyt bycia fanem marki, BTW
mel0nik - @Exenex: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie d...

źródło: comment_1629394267yST9RD0pmp8sUuDdIjl7dk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mel0nik: O, przeciętny niedzielny gracz, niepodejmujący optymalnych decyzji. To o mnie! Nie powinno się jednak robić gier uśrednionych/ugrzecznionych, tylko zróżnicować poziomy trudności jakoś bardziej.
  • Odpowiedz