Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Exenex: @Pawcio_cukierek: Dzień dobry NC. Po Porannej rozgrzewce 6 km w Cyberpunku nie ma customizacji a Sony nadal kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 zapominasz sie czarno listo.
TYPIE
  • Odpowiedz
No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) Widzę że ten błazen BADOSKI który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez
E.....y - No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) Widzę ...

źródło: comment_1629399678b7bWV6pwkQ5VuFJlwNVC5s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bartex16: z reguły myśle ze żartujesz jak piszesz jaka ta gra jest fajna :) I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę BADOSKI włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla
  • Odpowiedz
@Exenex: @EnJoyyy: Widzę że ten błazen Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exenex: CP to Next gen grafiki PC, jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a figurki CP są droższe od konsol więc Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem LASTY to nisza bo na te 150mln potencjalnych klientów dużo CP nie kupiło i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 poza tym w
Wrrnatorr - > @Exenex: CP to Next gen grafiki PC, jeśli się w grę wkręciłeś weż kup s...

źródło: comment_1629399751ddVkG2m8ZjYRhh0yN7AfY9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
po 24 godz. od szczepienia

pojawiły się guzki w

okolicy szyi, pachwiny i na

udzie po stronie

szczepienia, gorączka,

senność, nudności zawroty
  • Odpowiedz
24 horas despois da vacinación
apareceron nódulos no
pescozo, virilha e no
coxa ao lado
vacinación, febre,
somnolencia, náuseas, mareos
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: @Bartex16: @Exenex: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. Czopek idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Psycha już widzę siada ;) Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, należało olać wszelkie konsole. Wydać tylko na PC - a i tak by wyszli mega na plusie dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony ma CPU od AMD z 2013 roku i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie
Wrrnatorr - > @EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakoś...

źródło: comment_1629399788AspiAEfy7N4kqbjQAT0Lvk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ma aragtay? Waa ku filan tahay inaan ku tuuro fanboy kasta oo aad ku faraxsan tahay;) Waxaan arki karaa in ninkan BADOSKI ah oo aan u adkaysan karin xamaasadda cybercrap -ka maxaa yeelay waxaan arkaa inaad hadalkayga ku darayso sidii waalan. Ma waxaad raadinaysaa cafis sidaad iiga soo horjeesatay oo aad uga dhigtay (waxaan rajaynayaa) Badowski troll markii aan ku wacdiyey runta inaad candhuufto dhammaantiin? Aakhirkii, waan raad -raacay oo waxaan qabtay
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exenex: Niesamowita odpowiedz,kopiuj,wklej i dopisany nick.Nie istotne że nie ma to ani krzty logiki w takowej formie. Wraz z ekipą National Geographic procesor Intel czopka idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Psycha już widzę siada ;) Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?

@mel0nik: sobie pograj w exclusive dla twojego
  • Odpowiedz
Je me demande comment les scientifiques vont chier, comment à l'automne il s'avérera que les vaccins ne valent rien : les vaccinés tomberont malades, s'infecteront et mourront. Il y aura un beau théâtre de pleurs - il faudra la dose 3, voire 4 sinon la mort et le feu
  • Odpowiedz