Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
tak serio bez nagonki mediów szczypawki leżałyby nie użyteczne. Media prowadził ogólny strach i lecą ludzie przyjmować szczypawki na chorobę która już nie istnieje. Przypomnę to miała zwalczać chorobę która zabiera smak i węch - a tej choroby dawno już nie ma. Porostu pojawiła się następna ( co nic dziwnego bo ciągle są nowe choroby ) i naukowcy sprawdzają czy działa czy nie ( a już wiadomo np po Izraelu że nawet
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: aye — Today at 19:19
ME 3 is kind of short so maybe that first. It takes you on an epic journey
Warxander — Today at 19:20
all games are around 35-50%
EnolaFaye — Today at 19:21
500 Hours! did you scan everything? Romance everyone? What can you do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wrrnatorr: normalnie żyje, pracuje , biegam , jeżdżę rowerem, chodzę na siłownię ( nawet wtedy gdy zamknęli was w domach ) - nawet nie kichnąłem. Miałem mnóstwo kontaktów z plusami , z najbliższego otoczenia od 37.5 i apsik po 3 dni spędzone w łóżku mieli. Ja zero, nic. Oficjalnie około 8 % naszego kraju miało plusa ( mniej niż co roku chorowało na grypę ) - panika na cały świat
  • Odpowiedz
@EnJoyyy:

+27

Kilka lat temu nasi rodacy w tym wykopki zdziwione systemem oceny punktowej w Chinach. Totalitaryzm kontrola państwa i obywateli, przejdziesz na czerwonym świetle - nie pojedziesz pociągiem do miasta X itd itd. mamy 2021 te same wykopki - wprowadzić kody QR, tylko dla zaszczepionych restauracje. #!$%@? KARAC NIE WYRÓŻNIAC. ! - To taka sama kontrola obywatela jak w Chinach z tą różnicą że za zgodą wykopków którzy temu
  • Odpowiedz
@ROCCO1: Do zaszczepionych wierzących że to działa :

Co zrobicie jakby nagle szefowie koncernów wyszli na środek i chórem powiedzieli : przepraszamy nie przetestowaliśmy produktu za dobrze, nie jest skuteczny i bezpieczny ale mamy dla was kolejną lepszą wersję ?

Przecież taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny.
  • Odpowiedz
@SKYFander: Exactly a year ago we asked you which lifepath you would choose for your first playthrough. After an even struggle, Street Kid won!

Now that you're better acquainted with Cyberpunk 2077 - let's do it again! Which lifepath reflects your style the most?
  • Odpowiedz
Trzeba segregować zaszczepionych i nie. Oczywiście opaską na ręku jak kiedyś. Tylko pytanie którzy to gorszy sort ? Nie zaszczepieni którzy jak zachorują to idą chorować do łóżka/ szpitala , czy może zaszczepieni którzy w teorii będą mniej chorować i roznosić syfa po innych ludziach. Czas na lepszy i groszy sort
  • Odpowiedz