Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartex16: Widzę że ten błazen Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz
Najlepsze w tym wszystkim jest to że żaden wirusik sam na pieszo tutaj do nas nie przybył - zamiast ludzie na dupach w kraju siedzieć - to latają po świecie i syfa przywożą. Tak się u nas zaczęło w 2020 ( przywieziony z zagranicy ) i syf zwany delta też przybywa wraz z podróżnymi. Szczepionki nie spowodują że syfa nie przywieziesz. na dupach siedzieć a nie po świecie latać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SKYFander: Chce być surogatką dla dziecka badowski jak skońszczysz to jeść i się wysrasz mógłbym kupić kawałek twojego stolca za 5 dych Macie jeszcze stoopki zboki@cin123654: Dalej będziesz profil tego crapa? XD I jak tam fanboye? XD Fanboju został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka.
  • Odpowiedz
o to co kolejny krok opaski na rękach

Biała - człowiek normalny sprzed 2019 roku mający wszystko głęboko w dupie
Czerwona - człowiek podatny na zachorowania ( bo złapał już syfa ) / podatny na zastraszenie społeczne ( szczepił się )

Czy coś to nie przypomina ? Historia lubi się powtarzać ;/
  • Odpowiedz
Jak dobrze czytam zaczynamy dzielić społeczeństwo:

Na tych normalnych którzy żyją jak przed 2019 rokiem oraz tych co albo byli na tyle głupi/nierozważni że złapali wiruska ewentualnie dadzą się zaszczepić preparatem będący dopiero w badaniach klinicznych dopuszczonym warunkowo do obrotu.

Na tym świecie nie można być już NORMALNYM
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nie ma większej przyjemności na świecie jak wyjazd z chlewu, drogi stają się idealnie płaskie, nigdzie śladu reklam, słońce zaczyna świecić jaśniej a dobre ziomki Niemcy szanują człowieka w zarówno w życiu jak i na drodze. Das Leben ist schön.
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Moi mili, to co ja wiem, to ja wiem. I nikt nie będzie mi mówił i pisał że ,,ty dobrze wiesz" bo to ja wiem co ja mam na myśli i ja wiem to co ja wiem, to jest po prostu totalnie nie do zaakceptowania, takie takie postępowanie. Ja wierze że to jest możliwe. Nihas wierzy że to jest możliwe. I nikt nie mówi że jest łatwo że można
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: I co tam? D000pska bolą po tym jak niedzielski was zaszczepił? NIEDZIELSKI włącz sobie youtube ucz się o wirusikach bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną plandemie. Partaczu niedzielski wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez liczbe zgonow XD Daje unlock żeby mógł się wytłumaczyć. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz