Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OsraneMajtyXD: .
Usunięto błąd, w wyniku którego gracz nie mógł podążać za Placidem do Batty’s Hotel z powodu zamkniętych drzwi.
Usunięto błąd, w wyniku którego odebranie rozmowy lub dzwonienie do Mr. Handsa było zablokowane. Uwaga: może być konieczne opuszczenie okolicy kaplicy w celu odblokowania połączeń i dalszego postępu.
Karabin snajperski Overwatch nie jest już usuwany z ekwipunku gracza po przejściu punktu bez odwrotu. Aby odzyskać przedmiot, wymagany jest powrót do poprzedniego zapisu gry i ponowne rozegranie punktu bez odwrotu.
Usunięto błąd, w wyniku którego wróg blokował się w ścianie podczas samouczka VR.
Nie można już zapisać gry podczas sceny seksu
  • Odpowiedz
@Bartex16: Można różnie oceniać strategię CDPR. Można to robić obiektywnie i z dystansem, a można i nonszalancko, bezrefleksyjnie. Tu mocnym, myślę, wyznacznikiem będzie poziom zacietrzewienia, swoistego chciejstwa, skupienia na sobie, ale też i braku innych, realnych problemów - im więcej takiego podejścia, tym większa skłonność do rzucania takich oskarżeń w internecie. Bezmyślnie, złośliwie. Anonimowo, oczywiście.
  • Odpowiedz
@Samurai77: Przestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z CDPR w to wierzy Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak Czopek już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa BADOSKI został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
@mel0nik: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
CRAP STULECIA TYPIE


@Bartex16: crap tysiąclecia mieszko I na swoim zamku mial ciekawsze gierki typie XD

@Exenex: Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa BADOSKI został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
@SKYFander: @Wrrnatorr: Logika tego typa BADOSKI masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
@SKYFander: Dziś z żoną jak co piątek maraton seriali :) w Cyberpunku nie ma customizacji a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Fanboju powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap
  • Odpowiedz
@Bartex16: Dzień dobry NC. Po Porannej rozgrzewce 6 km VALHALLA to lepsza gra rpg i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony nie umie RT odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps jednak CP to fajna strzelanka, duzo sie mozna nauczyc smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik a RT duzo zmienia bo poprawia jakość grafiki w demie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EnJoyyy: Fajna burza była o to że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony nie umie RT i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi wiec nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika i jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Faitameet: Fajna burza była o to że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase a Musk nawet nie wiedział ze NUSA ma auta oparte o biopaliwo. Tak to zostalo wymyslone do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze.
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Wielkie brawa i podziw za tak wybitny pokaz hipokryzji przez Czopek idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo w procesorach Intel takie temperatury nie są osiągane nawet przy wyłączonym komputerze. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EnJoyyy: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz wiec nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika i jak tam dalej gracie w cyberbuga? Bo ja spędzam czas na działce.

@mel0nik: rum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Badowski crap za miliardy złotych

@mel0nik: Wraz z ekipą National Geographic banda hejterów KĄKUTER ci się pali bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Daj spokój Czopek,skąd
  • Odpowiedz