Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz

@Exenex: Od czasu gdy zacząłem biegać w 2014 roku preferowałem biegi dystansowe > 5 km, bardzo rzadko sprawdzałem się w biegach szybkościowych, dziś nadszedł ten dzień :) idealna pogoda, stadion już w cieniu, bez wiatru:

Kilka 400 metrów i kilka 200 metrów najszybciej udało mi się zrobić

400 - 1.26,50 ( co daje tempo 3.37 /km )
200 - 37.50 ( co daje tempo 3.07 / km )
  • Odpowiedz
@SKYFander: Mała analiza:

Na dole wykresu mamy podane patche które wskazują na czaso - okres ich wydania.

Na górze okres określony ukośnymi liniami ( czas między wydaniem 1.2 a rokiem 2022) jest wyjaśniony że w tym okresie będzie DLC i
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Fanboju który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Wraz z ekipą National Geographic banda hejterów KĄKUTER ci się pali bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?

@Exenex: - Tau txais qhov fuck tawm ntawm no! Badowski qw thiab tsoo Amelia txhais tes tam sim ntawd, uas pib ruffle nws fringe.
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: I wonder how scientists will shit themselves when it turns out in the autumn that vaccines are not worth anything: vaccinated people will get sick, infect each other and die. It will be a beautiful crying theater - you need dose number 3 or even 4, otherwise death and conflagration
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Obejrzyjcie sobie jeszcze raz filmik: parka nie stoi i nie patrzy się, oni idą w kierunku bijących się ( jeden autobus zasłania drugi wiec nie widzi że nadjeżdza. Typ się rzuca jakby na ratunek komuś kto się leje, wtedy strzała dostaje 1 dziewczyna, typ stara się patusowac resztę i leci drugi strzał.

Facio zainicjował wbiegnięcie pod autobus, ona poleciała za nim i też co wrzeszczy. I lawina poszła dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EnJoyyy: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np banda hejterów i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Sam grałem na PS4 Fat i Xbox series X... wrażenia NIEWALAJĄCE! nie to co twój klatkujący PC
Wrrnatorr - @EnJoyyy: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np ...

źródło: comment_1629400141WepaBDMyxxvsUq4vw6AhoV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EnJoyyy: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w Cyberpunku nie ma wyborów dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac i trzeba ruszać ku przyszlości i jak tam dalej gracie w cyberbuga? Bo ja spędzam czas na
Wrrnatorr - > @EnJoyyy: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w Cyber...

źródło: comment_1629400174Sd0v7AKrl23DmuU7k5mOdG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz