Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. rakowe środowisko dzieci i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Dzień dobry NC. Jest 4.40 rano. Czas na poranny rozruch CP jesrt słaby a takie rzeczy są opisane w książce dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony ma CPU od AMD z 2013 roku chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps wiec pare osób na czarno listo i czytam sam zachwyt nad grą i gdzie te bugi, tyle o nich słyszałem? Gra ma się wywalać co
  • Odpowiedz
@mel0nik: Ok, a dla mnie jest oczywiste to, że nie masz w tej grze z tymi rozwiązaniami immersji, a ja mam, i żadne z nas nie musi za to przepraszać ani też rozliczać oponenta, bo to kompletnie nie ma sensu ;)
No każdy sobie.
  • Odpowiedz
@Samurai77: i napisał to biedak w nissanku 1.2, śliniący się do jakieś karty graficznej którego nie stać na biurko pod kompa nawet XD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Badoski trollu został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na
  • Odpowiedz
@mel0nik: Jestem w stanie zrozumieć, zwłaszcza że sama na początku oberwałam w takiej sytuacji od policji i nie wiedziałam, za co.

Może kula rykoszetowała w któregoś? Trudno mi to było wyłapać, ale z innych gier kojarzyłam, że jeśli ramię w ramię ze strażą walczyłam przeciw złolom, ale mi się mieczem machnęło za bardzo, to zaraz straż robiła się wroga.

Powtórzyłam jednak podejście w CP uważając, żeby nie strzelać w policję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MaxVerstapenPrzestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z CDPR w to wierzy Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Piękny ob wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: No muszę się tu nie zgodzić, bo niby tak, ale nie.
Ile razy było tak, że się strzelała policja z gangami bez mojego udziału, „pod gwiazdką”, a jakiś czas później to miejsce ogrodzone i dochodzenie w toku?

Może zaraz odpowiesz, że nie o takie reakcje na NPCów Ci chodzi i ok, spoko, masz inną wizję - ale nie mów, że interakcji tam nie ma. Bo są.
  • Odpowiedz
@Samurai77: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? CDPR powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Logika tego typa Cipek masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. Mam nadzieję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Samurai77: @KleKotka:I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Nihas który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD
Wrrnatorr - @Samurai77: @KleKotka:I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cyb...

źródło: comment_1629393914yl87Q3UNPBrgI5avWwt6or.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cin123654: Przestań się pogrążać I jak tam fanboye? XD Fanboju który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje
  • Odpowiedz
@visas: „Jestem z Płomiennej Pięści” i po zawodach, i po reputacji. Jeśli się nie grało w BG ekipą złoli, to pozostawało wczytać sejwa i próbować włamu do skrzynki po raz 133. W pewnym sensie pozwalało to głębiej „przeżyć” rozgrywkę, ale na dłuższą metę zwyczajnie wkurzało.
Wg mnie to coś, co się sprawdza w relatywnie prościutkiej i bezdyskusyjnie liniowej grze, w której wyprzedzenie fabuły i zbyt szybkie przejście do jakiejś lokacji
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak Cipek leć podlej trochę ciekłego azotu bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. HIMALAJE HIPOKRYZJI ! Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
  • Odpowiedz