Wpis z mikrobloga

Jak wrócę napiszę, jadę rowerem dorobić klucze do piwnicy, kupić farbę do włosów i zajrzeć do dwóch sklepów po ser na placki w Rynku i pietruszkę jeszcze dalej, na koniec miasta.


@arinkao: a propos szczania do zlewu. Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już
@Jakotako111 @Grzegiii @DonSizar @Lookazz @KleKotka @AcceptableGarbageDispenser @xWhyDuck @Ququ7

Sorry że musieliście tyle czekać ale będąc na rowerze zauważyłam w parku że wylał się cały jogurt do torby z zakupami, musiałam na ławce wszystko wycierać chusteczkami, potem pędem wracałam do domu po samochód bo szykowały się większe zakupy a czas naglił. Utknęłam w sklepie z bielizną ale warto było ¯\_(ツ)_/¯

Leczo robię ekspresowo i w sezonie który jest teraz bardzo często, mam w
@arinkao: wybacz, że Cię podsumuję chamsko. Fajnie, że dałaś przepis, ale nie dajemy w większości #!$%@? o to gdzie kupujesz pietruszkę, ktoś prosi o przepis to nie zdawaj relacji z całego dnia,bo brzmi to jak żul opowiadający historię życia za 2zeta. Teraz wrzuć mnie na czarno, ale musiałem się #!$%@?ć o to. Pozdro