Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi
Wracam wczoraj z pracy do domu.
Po drodze spotykam grupkę dzieciaków, które pastwią się nad innym.
Wyzwiska, kopania, plucie.

Podchodzę do największego agresora i się pytam czy masz wszystko dobrze z głową i żebyście zostawili chłopaka.
Dodam jeszcze, że to były dzieci maks 3-4 klasa podstawówki.
Od dzieciaka usłyszałem takie epitety, że ja pijany nikomu bym tak nie powiedział.

12 latek nawet powiedział, że rucha mi matkę.
I żebym zamknął ryj bo mnie "#!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?łem mu takiego kopa na szczękę, że się zakrył nogami, wziąłem poszkodowanego chłopaka za rękę i poszedłem dalej, chłopaka zostawiłem na pierwszym skrzyżowaniu, żeby bezpiecznie wrócił do domu.

Nigdy bym nie uderzył dziecka ale przy takiej patologi jaką synek zaprezentował musiałem. Pewnie jak bym go wziął za fraki i zaprowadził do domu, żeby pogadać z ojcem.
To albo:
- otworzyłby mi jakiś totalny patus wierny kibic klubu piłkarskiego
- albo jakiś zamożny korpo szczur który nie potrafi się zająć dzieckiem i zrobił z niego rozpieszczonego Oskarka, któremu się wszystko należy.

Mam nadzieje, że dzieciak jest cały a mnie nie będzie szukała policja...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611c9c96f81bf9000b2c73b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli to nie fake to to najglupsza rzecz jaka mogles zrobic, ani to nie pomoze patusowi ani pokrzywdzonemu dzieciakowi, ani Tobie jak Ci policja na chate wjedzie ( powinna, bo sam jestes patusem).
Do wykopkow wyzej nigdy nie dotrze ze agresja rodzi agresje a pas czy kopniak na morde to nie jest wychowawcze rozwiazanie.
Ty z reszta nie jestes od tego zeby wystosowac dziecku kare albo probowac go wychowywac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Do wykopkow wyzej nigdy nie dotrze ze agresja rodzi agresje a pas czy kopniak na morde to nie jest wychowawcze rozwiazanie.


@MilusiMisio: Jestem przeciwnikiem przemocy i zawsze się staram rozwiązywać problemy bezkonfliktowo, ale w przypadku patusów nie ma zbyt wielu skutecznych argumentów poza solidnym kopem. Tak że tryglodytów słowem nie ostudzisz, ale kopem już tak.