Wpis z mikrobloga

@Zales360: No ale to niestety prawda (nie to z mężczyznami, bo porównanie głupie) - oglądają stand up masz dosłownie to samo co w typowym polskim kabarecie - żarty o kobietach, o nieudanych związkach, anegdotki z życia wzięte, Janusze i Grażyny, tylko w stand upie koniecznie rzucają #!$%@?, mam wrażenie że czasem na siłę, byle by podkreślić jacy to oni nie są wyzwoleni z kajdanów telewizji i poprawności politycznej xD

Większość żartów
@mirkax: @Zales360: no nie. W przeszłości było wielu artystów kabaretowych, którzy robili standup. I nie nazywało się standup. A różni się właśnie obecnością przekleństw, żartów wokół rozporka i ogólnie mówienia o rzeczach kontrowersyjnych.
@mirkax: jest coraz wiecej alternatywnych komikow i spoko komedii, ale rzeczywiscie jak trafiasz na takiego Paczesia, Soche czy Lotka to mozesz tak pomyslec - malo przekmin, tak naprawde malo zartow,tylko mowienie smiesznym glosem i duzo energii. Kompletnie rozumiem, ze jak sie z tym spotkasz, to od razu myslisz, ze taka jest calosc, a jest sporo, nieco mniej znanych, ale duzo bardziej zaawansowanych skilowo i pisarsko komikow, ktorzy robia naprawde zroznicowane pod
@Zales360: No w zasadzie masz rację płeć jest zależna od narządów płciowych i hormonów. Ale samochód to nie motocykl na 4 kołach, masz całkowicie inne sterowanie oboma pojazdami, inne przepisy np. przy parkowaniu, inny ubiór do kierowania danym pojazdem etc.
A ty najwyraźniej właśnie w podstawówce zakończyłeś naukę o płciach


@vipcypr8: czyli sam się #!$%@?, bo przyznałeś, że wiem więcej od Ciebie o tym xD
Ma wpływ, bo jeden z wielu błędów i z prawdziwego faceta, rodzi się zniewiescialy. Tak, zniewiescialy ciekawe słowo, kojarzy Ci się z czymś?
@Mukkadun Aż bije od ciebie głupotą XD
Jak już powiedziałem, temat jest bardziej skomplikowany.

Btw. Wiesz, że zniewieściały nie znaczy iż staje się kobietą? Fakt istnienia tego słowa nic nie udowadnia. Dokładnie tak jak istnienie określenia "babochłop" nie sprawia, że baba z penisem to nagle facet.
Jak już powiedziałem, temat jest bardziej skomplikowany.


@vipcypr8: i cyk koniec argumentów, pora na CSa. Aż chce się rzec, że

Aż bije od ciebie głupotą XD


Bajdełej zniewiescialy to nie jest jak wilkołak, że przeistacza się w kobietę xD tylko, że ma mocno kobiece cechy wyglądu, charakteru, bądź myślenia. BABOCHŁOP TO NIE BABA Z PENISEM ja #!$%@? ale bije od Ciebie zglupota. Babocholp to baba postury faceta, bo Twoim rozumowaniem babochłop
@Mukkadun Jakbyś ty podał jakieś argumenty xD

Bajdełej zniewiescialy to nie jest jak wilkołak, że przeistacza się w kobietę xD tylko, że ma mocno kobiece cechy wyglądu, charakteru, bądź myślenia. BABOCHŁOP TO NIE BABA Z PENISEM ja #!$%@? ale bije od Ciebie zglupota. Babocholp to baba postury faceta, bo Twoim rozumowaniem babochłop to jakieś futanari np XDDDD. Co za debil


Te, ale ty wiesz, że ja to dałem w kontrze do słowa
W dodatku czego nie rozumiesz w fakcie, że jak dospawamy lasce penisa, to nie zmienia się ona nagle w faceta? XDDDDDDDDDDDD


@vipcypr8: () nie rozumiem nic w tym fakcie, bo #!$%@? jak potłuczony, moim argumentem było zupełnie coś innego, przeczytaj, pomysł czym jest płód, czym jest mityczne spawanie i czym jest usunięcie konta na wykopie bo #!$%@?ło Ci

XDDDDDDDDDDDD


Wincyj XD mordo, jeszcze za mało się zbłaźniłeś
Widać, że OP obejrzał jeden występ (zgaduję, że Paczesia) i na tej podstawie ocenia wszystkich. W manipulacji strategia wybierania igieł - bardzo popularna ;)


@Madridista98: Podaj najlepszy stand-up jaki znasz. Swój ulubiony.
(oczywiście polski)