Wpis z mikrobloga

#sluzbazdrowia #szpital #neuropa #bekazpisu #medycyna

100% ratowników z Samodzielnej Publicznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie złożyło dzisiaj wypowiedzenia.

https://www.facebook.com/niezmojejkaretki/posts/1449036958792523

W #gorzowwielkopolski nadeszła #dobrazmiana

Jak tam 2 miliardy na #tvpis i 2 miliardy na odbudowę Pałacu Saskiego?
Pobierz N.....t - #sluzbazdrowia #szpital #neuropa #bekazpisu #medycyna

100% ratowników z ...
źródło: comment_1629119027AHG8gxD1YSWI44GaxEj6q1.jpg
  • 181
  • 170
@su1ik ludzie nie odróżniają miliona od miliarda dlatego takie rzeczy przechodzą. Jakby mówili, że 2 tysiące milionów to może by ludziom się skala zmieniła.
Albo, że takie TVP dostaje 5,5 miliona DZIENNIE! dofinansowania, a nie są to jedyne pieniądze.
Mi się w ogóle w głowie nie mieści na co w jednej stacji można przewalać 5,5 bańki dzień w dzień. ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@Neubert: No fakt, 2 mld na tvpis rozwiązałoby wszystkie problemy służby zdrowia, edukacji i jeszcze infrastruktury a za to co by zbiegło wysłalibyśmy misję na Marsa.

Dyskusja na poziomie tanich chwytów erystycznych i emocji na bank też pomoże.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
TVP - 10 mld(2mld co roku przez 5 lat)
Klęska budowy elektrowni w Ostrołęce - 1,5mld
Pałac saski - 2mld
Przekop mierzei wiślanej - 2mld
Zakup respiratorów od firmy krzak -
Natomiast faktem jest, że PiS sprzeniewierza gigantyczne środki na bezsensowne projekty, a spokojnie te pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na poprawę usług publicznych, z których korzystają wszyscy obywatele naszego kraju.


@Neubert: Powiedz mi w jakim kraju, w którym podatki na osobę są w wysokości takiej w jak w Polsce, według Ciebie istnieje zadowalający poziom usług publicznych. Wymień mi jeden kraj. Jeśli nie potrafisz, to coś takiego jak godność nie powinna Ci pozwolić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Natomiast faktem jest, że PiS sprzeniewierza gigantyczne środki na bezsensowne projekty, a spokojnie te pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na poprawę usług publicznych, z których korzystają wszyscy obywatele naszego kraju.


@Neubert: Powiedz mi w jakim kraju, w którym podatki na osobę są w wysokości takiej w jak w Polsce, według Ciebie istnieje zadowalający poziom usług publicznych. Wymień mi jeden kraj. Jeśli nie potrafisz, to coś takiego jak godność nie powinna Ci pozwolić
2 miliardy ROCZNIE plus 50? miliardów na 500+, 2.5 miliarda za pałacyk, 300 milionów za kancelarię premiera... i tak można zbierać.

Wiec tak, myślę że by rozwiązalo.


@diogene: Powtórzę swój wpis z wyżej:

Powiedz mi w jakim kraju, w którym podatki na osobę są w wysokości takiej w jak w Polsce, według Ciebie istnieje zadowalający poziom usług publicznych. Wymień mi JEDEN kraj. Jeśli nie potrafisz, to coś takiego jak godność nie