Wpis z mikrobloga

Hej :)

Chciałem dać znać, że jakiś troll podszywa się pode mnie (innych wykopków z tagu pewnie też) i wysyła maile z groźbami do tej dziennikarki z Afganistanu. Już do niej napisałem, wyjaśniłem o co chodzi i napisałem że ma to usunąć, zanim więcej ludzi zacznie łykać tego trolla i powielać to dalej. Babka oczywiście nie odpowiada i ma w nosie, że publicznie pomawia niewinną osobę i organizuje na nią internetowy lincz i hejt. Ma jeszcze kilka godzin na sprostowanie tego, w innym wypadku sprawę zgłaszam na policję zanim zrobi się z tego jakiś gnój

"Dziennikarka" tak mądra, że nie rozpoznała ewidentnego trolla. Kto podpisywałby się pod czymś takim? Równie dobrze ktoś mógłby napisać np. maila z groźbami do Andrzeja Dudy, podpisać się "Jagoda Grondecka", dodać jej link do jej profilu i pomówić ją o poważne przestępstwo.

Internetowe śmieszki i przytyki które sam nieraz robiłem na wykop to jedno. Tylko że one nikomu nie robią krzywdy. Co innego podszywanie się, pisanie gróźb śmierci w czyimś imieniu i próba sprowadzenia mu policji na chatę :P

Gratulacje i podziękowania dla @Aganiok__ która udostępniała ten fejk dalej bez żadnego przemyślenia i zweryfikowania go

#afganistan
Pobierz r.....5 - Hej :)

Chciałem dać znać, że jakiś troll podszywa się pode mnie (innych ...
źródło: comment_1629089214IJlZBlqYqMRGi34WJZV0Jq.jpg
  • 237
@TenTypZez: Mam dużą wiarę w głupotę niektórych użytkowników Wykopu, ale nie sądzę, by ktoś, kto wysyła takiego maila, faktycznie się pod nim podpisał. Ot @roshida55 popisał się znakomitym żartem - pic rel - a jakiś inny Wykopek wykorzystał fakt, że wypisując takie głupoty łatwo stworzyć narrację. Pewnie kolega roshida będzie musiał się tłumaczyć przed organami ścigania, ale jeśli to faktycznie raczej nie on wysłał maila, dość szybko wyjaśni, że jest tylko
Pobierz V.....d - @TenTypZez: Mam dużą wiarę w głupotę niektórych użytkowników Wykopu, ale ni...
źródło: comment_1629097161Ua5pn6J0lfo8j4kIsWeFmp.jpg
@roshida55 screeny Twoich wysrywów na jej temat ktore pisałeś na Mikroblogu są już u niej z sugestią, zeby zglosila to do rodzimych służb i z tego co wiem, już to zrobiła. Mam nadzieje, że zainteresują sie czlowiekiem ktory pisał, zeby jej teraz Talibowie pokazali piękno tego kraju i w sumie nie kłam, bo zyczyles jej wszystkiego najgorszego tymi wpisami i domniemać można, ze faktycznie to Ty wystosowałeś te maile. Mam nadzieje ze