Wpis z mikrobloga

Hej :)

Chciałem dać znać, że jakiś troll podszywa się pode mnie (innych wykopków z tagu pewnie też) i wysyła maile z groźbami do tej dziennikarki z Afganistanu. Już do niej napisałem, wyjaśniłem o co chodzi i napisałem że ma to usunąć, zanim więcej ludzi zacznie łykać tego trolla i powielać to dalej. Babka oczywiście nie odpowiada i ma w nosie, że publicznie pomawia niewinną osobę i organizuje na nią internetowy lincz i hejt. Ma jeszcze kilka godzin na sprostowanie tego, w innym wypadku sprawę zgłaszam na policję zanim zrobi się z tego jakiś gnój

"Dziennikarka" tak mądra, że nie rozpoznała ewidentnego trolla. Kto podpisywałby się pod czymś takim? Równie dobrze ktoś mógłby napisać np. maila z groźbami do Andrzeja Dudy, podpisać się "Jagoda Grondecka", dodać jej link do jej profilu i pomówić ją o poważne przestępstwo.

Internetowe śmieszki i przytyki które sam nieraz robiłem na wykop to jedno. Tylko że one nikomu nie robią krzywdy. Co innego podszywanie się, pisanie gróźb śmierci w czyimś imieniu i próba sprowadzenia mu policji na chatę :P

Gratulacje i podziękowania dla @Aganiok__ która udostępniała ten fejk dalej bez żadnego przemyślenia i zweryfikowania go

#afganistan
r.....5 - Hej :)

Chciałem dać znać, że jakiś troll podszywa się pode mnie (innych ...

źródło: comment_1629089214IJlZBlqYqMRGi34WJZV0Jq.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@roshida55: w sumie skoro wypisywałeś takie rzeczy to bardzo ci dobrze ¯\_(ツ)_/¯ pewnie nic ci nie zrobią, ale szykuj się na grube tłumaczenie przed pałami z wykopkowego p---------a bo Białek na bank się nie będzie bawił w rozkminianie wykopowych afer tylko da namiary na ciebie
  • Odpowiedz
@roshida55 Mam nadzieję, że ty i twoi koledzy będą mieli jakieś nieprzyjemności z powodu tych wysrywow którym zalewacie internet. Jesteście największym rakiem zatruwających innym życie przez swoje kompleksy i s---------e życie. Oby ktoś w końcu z wami zrobił porządek
  • Odpowiedz
@roshida55: czyli najpierw ja wyzywałeś, wypisując najgorsze rzeczy używając jej zdjęcia, imienia i nazwiska, a teraz gdy ona opublikowała skrina wiadomości która dostała to mówisz ze to pomówienia bo użyła twojego nicku anonimowego konta na wykopie? XD
Jak ja wcześniej wyzywałeś to jakoś taki wygadany nie byles

Co za k---a pajace


@Wewnetrzny_Recenzent: pajace bo co? Bo OP napisał „to nie ja”?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
No i macie przykład że już nie jesteście tu tacy anonimowi. Może chociaż w przypadku OPa sie ukróci bezmyslny hejt byle dla kilku plusików. Nagle ta 'p0lka' okazuje się drugą osobą, która może zrobić kroki prawne. Juz nawet nie mówię o tym mailu(bo nie wiem kto go napisał) co o usuniętym poście
  • Odpowiedz
wych0dki w formie

prześmiewcze wpisy TO TOTALNIE TO SAMO co publiczny lincz przez osoby medialne xDDDD

To może teraz wasze mordy wyślijmy do kilku dziennikarek i podpiszemy was, że chcecie je zamordować?
Przecież nic się wam nie stanie jak to nie wy wysłaliście je, co najwyżej służby wam zrobią wjazd na chate o 6, przetrzebią pałą po kolanach na komisariacie, w internecie was zniszczą legiony brainletów i jeszcze z pracy was w--------ą
  • Odpowiedz
@roshida55: na prawdę myślisz, że osoba znajdująca się w mieście przejętym przez talibańskich ekstremistów gdzie za oknem ma kilka tysięcy uzbrojonych ludzi i ich samochody (picrel) będzie sprawdzać czy wiadomość, którą dostała a w której grożą jej śmiercią jest prawdziwa? W dodatku patrząc na twoją "twórczość" jak najbardziej można podejrzewać, że to ty jesteś autorem tego maila, a teraz obsrałeś zbroję bo sprawa stała się medialna.
KaiserBrotchen - @roshida55: na prawdę myślisz, że osoba znajdująca się w mieście prz...

źródło: comment_1629102554kFeR3ie0qRMPsFxVrj2dAE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz