Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Człowieku one same najczęściej nie chcą dochodzić sprawiedliwości, a co do przemocy to niestety ale mam negatywne nastawienie, nawet krewnemu mówiłem nie wtracaj się w sąsiedzkie sprawy, ona to lubi... No i teraz facet ma problem bo baba zeznaje przeciwko niemu, poszarpał się z jej facetem damskim bokserem, ma zarzut napasci.
ludzi po pobiciu jest rozstanie+ sprawa w sądzie, nie mierz wszystkich swoją miarą psie bezmyślny.


@Cyberprank2137: no patrz a w Polsce nie ma spraw bo sądy i policja ma w dupie takie coś :D ponad 12 tysięcy polskich dzieci w ciągu roku doznaje przemocy w rodzinie. Myślisz, że ktoś się tym zajmuje zanim zostanie zabite? Nie, ale skąd możesz wiedzieć. Ciebie przemoc nie dotyka tak jak talibów nie obchodzi co myślą
Nie twierdze że pewnych problemów nie ma ale trwanie z kimś pod jednym dachem kto stosuje wobec Ciebie przemoc to nie jest coś normalnego.


@Cyberprank2137: no co ty nie powiesz, jeszcze wmów mi że może ten co stosuje przemoc jest w stanie manipulować ofiarą a ona sama będzie w takim stanie psychicznym że będzie bronić go? Nieeee

Ale jesli kobieta walczy o swoje prawa które nie są przestrzegane to jest to