Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Człowieku one same najczęściej nie chcą dochodzić sprawiedliwości, a co do przemocy to niestety ale mam negatywne nastawienie, nawet krewnemu mówiłem nie wtracaj się w sąsiedzkie sprawy, ona to lubi... No i teraz facet ma problem bo baba zeznaje przeciwko niemu, poszarpał się z jej facetem damskim bokserem, ma zarzut napasci.
  • Odpowiedz
ludzi po pobiciu jest rozstanie+ sprawa w sądzie, nie mierz wszystkich swoją miarą psie bezmyślny.


@Cyberprank2137: no patrz a w Polsce nie ma spraw bo sądy i policja ma w dupie takie coś :D ponad 12 tysięcy polskich dzieci w ciągu roku doznaje przemocy w rodzinie. Myślisz, że ktoś się tym zajmuje zanim zostanie zabite? Nie, ale skąd możesz wiedzieć. Ciebie przemoc nie dotyka tak jak talibów nie obchodzi co
  • Odpowiedz
Nie twierdze że pewnych problemów nie ma ale trwanie z kimś pod jednym dachem kto stosuje wobec Ciebie przemoc to nie jest coś normalnego.


@Cyberprank2137: no co ty nie powiesz, jeszcze wmów mi że może ten co stosuje przemoc jest w stanie manipulować ofiarą a ona sama będzie w takim stanie psychicznym że będzie bronić go? Nieeee

Ale jesli kobieta walczy o swoje prawa które nie są przestrzegane to jest
  • Odpowiedz