Wpis z mikrobloga

jakos mn bawi jak jakis chlop podchodzi do grupy chlopow I MUSI PODAC REKE KAZDEMU ZA CENE SWOJEGO ZYCIA i odbywa sie przepychanie po calym pokoju przeciskanie przewieszanie przez stol jakby jeden z nich byl za basenem z rekinami to by przeplynal wplaw tylko po to zeby ta reke podac no niepojete
  • 111
  • Odpowiedz
@Bover: no ja rozumiem jak spotykam się z kimś 1 vs 1 czy w jakiejś mniejszej grupie to se podajesz rękę, ale cudowanie jak przychodzę rano i podawanie sobie rąk z 30 ludźmi to jest śmiechu warte jak widzę rano taki cyrk XD. Brak szacunku to masz do kogoś jak mu powiesz że jest śmieciem robakiem a nie jak nie podasz ręki XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@zielona-rzapka: @Positano1: Całe szczęście jak wjechała pandemia, to przestaliśmy sobie podawać rękę w pracy i jest cudownie. Mam nadzieję że tak już zostanie. Przedtem musiałeś każdemu wymacać łapsko. Nawet jak wchodziłeś do innego pokoju wziąć jakąś rzecz od kogoś, to i tak trzeba było 5 pozostałym osobom zmacać rękę, fuj.
  • Odpowiedz
  • 76
@teh_drama podawanie ręki ma sporo zasad savoir vive i seryjni podawacze ich nie ogarniają
Chiciażby:
Liczba - powyżej 4-5 osób nie podawaj bo wszystkim będziesz przeszkadzać.
Płeć - kobietom nie podawaj w sytuacji towarzyskiej, ale w biznesowej już podawaj.

Prawdziwe życie - w open space jest 30 osób. 5 kobiet i 25 mężczyzn. Podawacz robi rundkę i podaje rękę 24 kolegom, pomijając koleżanki.
  • Odpowiedz
kurr nienawidzę tego, najgorzej w pracbazie, codziennie te same mordy i każdy chce się macać ehh


@zielona-rzapka: ja bym chcial wiedziec kto u mnie w pracy tez ma takie podejscie i bym wtedy codziennie go pomijal
  • Odpowiedz
  • 26
@teh_drama najgorzej jak na przykład jesz kanapkę na korytarzu na uczelni i przychodzi jakiś zjeb i będzie #!$%@? stał przed Tobą i czekał aż przełożysz kanapkę do drugiej ręki, żeby nie wiadomo po co podać ci swoją rękę xd
  • Odpowiedz
podawanie ręki ma sporo zasad savoir vive i seryjni podawacze ich nie ogarniają

Chiciażby:

Liczba - powyżej 4-5 osób nie podawaj bo wszystkim będziesz przeszkadzać.

Płeć - kobietom nie podawaj w sytuacji towarzyskiej, ale w biznesowej już podawaj.


@caslin: a co w przypadku gdy poznaje nową kobietę i się przedstawiam? mam się ukłonić w pas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@teh_drama: ja mam takiego gościa w pracy co jak drugi raz się z nim przywitasz, albo nie przywitasz w ogóle to ma ból dupy, jakbym mu matkę zwyzywał XD
  • Odpowiedz