Wpis z mikrobloga

jakos mn bawi jak jakis chlop podchodzi do grupy chlopow I MUSI PODAC REKE KAZDEMU ZA CENE SWOJEGO ZYCIA i odbywa sie przepychanie po calym pokoju przeciskanie przewieszanie przez stol jakby jeden z nich byl za basenem z rekinami to by przeplynal wplaw tylko po to zeby ta reke podac no niepojete


@teh_drama: To taka jedna z podstaw kultury i bycia facetem.
Poczekaj na resztę - na przykład że nie zajmuje
@teh_drama: ja nie mam z tym problemu, mogę się dostosować, ale ogólnie nie lubię. Najgorzej jak coś, jem, albo mam zajęte ręce, myje coś i jakiś zjeb czeka aż mu podam. A jak ktoś ma rękę spoconą to już rzygać mi się chce. #!$%@? ciężko przed podaniem przetrzeć w spodnie? Mi by było wstyd taką mokrą od potu dać :/
Kobietom ręki się nie podaje ponieważ w liceum (gdzie się zaczął ten głupi zwyczaj witania ponad zwykłe "cześć") z różowymi witało się buziakiem. W pracy już trochę głupio się całować, więc zostają zwyczajnie pominięte xD

A czekanie aż kobieta wyciągnie rękę pierwsza to spermiarstwo i przegryw. Koleś, który uważa kobietę za kogoś lepszego niż on sam, pewnie również lubi jak go taka zapina w dupala straponem.
@teh_drama: Takie to sa zasady. A wiesz co jest gorsze? Jak w jakiejs grupie osob ludzie sie roznie witaja. Tu podanie reki, tu jakies takie na skos, albo z #!$%@? barkiem i jak nie jestes w temacie to stoisz #!$%@? i nie wiesz co masz zrobic, czy podac normalnie czy jakos inaczej albo jeden zrobi tak a drugi tak i pozniej obydwaj zmieniaja i znowu jest zle. Albo z rurzowymi. Ja