Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
565 036 + 89 = 565 125

Sobotni wypad z @cult_of_luna. Zrobił pełny kurs z Perły Pułnocy do mojej wioski. A ja na dzień dobry, poczęstowałem zimnymi napojami i zaciągnąłem na podłe ujeby w okolicy. Pierwszy cel – pałacyk w Lubocheniu, który pałacykiem jest już tylko z nazwy. Potem na dumę okolicy – jebitnie wielki głaz narzutowy koło, ostatnio modno brzmiącej, wioski Leosia. Normalni ludzie biorą MTB na tą trasę – połączenie dziurawego bruku, piachu i czasem błota. Ale @cult_of_luna to twardy zawodnik i na luzaku dał radę z opnkami 28mm. Dalej kurs na elektrownie wodą w Gródku i Żurze (patrz foto). Zamykamy naszą pętlę Wdeckiego Parku Krajobrazowego, i z wiatrem (albo pod wiatr, nie mogliśmy tu dość do porozumienia), wracamy na południe w stronę Bydgoszczy. Wspólną wycieczkę kończymy trochę wcześniej niż zakładałem, bo gonił mnie czas, więc nie dobiłem do zakładanej 100km.
@kuraku: Wreszcie zamontowałem te koła, co wspominałem dawno w kwietniu. Dla mnie niebo a ziemia, w porównaniu do mojego starego setu. Chociaż system z rachetem jest pieruńsko głośny.

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
AlteredState - 565 036 + 89 = 565 125

Sobotni wypad z @cultofluna. Zrobił pełny kurs...

źródło: comment_1629011446YulnmdJRdKxFJJzfhHrGDE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n_____S: a u mnie smarowałem tylko cienką warstwą w myśl zasady, że ząbki nie mają się w smarze kąpać a w pełni na siebie nachodzić. Pewnie niedługo do niej zajrzę z ciekawości, co piszczy w środku.
  • Odpowiedz