Wpis z mikrobloga

@Rolnikt: tutaj problem nie jest z gpu ale z cpu. Optymalizacja leży i procesory nie dają rady. Mało kto wyciąga stałe fpsy i widać to po testach na yt.

Dobrze że ta gra ma raczej wolne tępo i te spadki aż tak nie bolą. W innych grach bym raczej nie wytrzymał
cielak44 - @Rolnikt: tutaj problem nie jest z gpu ale z cpu. Optymalizacja leży i pro...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: mam ryzena 2600 to myślałem że to jakoś dźwignie... Niby tak ale denerwują te ścinki jak mocno spada i wchodzi jeszcze stuttering. Twórcy zamiast nowych map poprawili by optymalizację. Grałem jakieś pół roku temu może więcej to lepiej chodziła. Na Kursku to całkiem spadki do 40bi tak się to wszystko tnie. Ta zimowa jedynie jako tako chodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: kurde no Giera kosmos, trzy dni temu grałem z jakimś kolesiem z UK w zwiadzie i graliśmy zimowa mapę i tak się fajnie grało a wczoraj nie wylosowała żadnej i lipa. Tak patrzę że to przez te #!$%@? krzaczory pewnie bo jak w nich jestem lub koło nich to ściny straszne. I nie Kursk a staliningrad to niegrywalna mapa z 40-50 fpsami. Krzaczorow nie ma ale optymalizacji też nie.
  • Odpowiedz
@Rolnikt mam 1060 i jeszcze pół roku temu miałem 80 FPS, po optymalizacji. Po ostatnich patchach mam średnio 30. Nie grałem już prawie 6 mies., bo zablokowana jest możliwość optymalizacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: dokładnie i zrobiłem wszystko z instrukcji z HLL.pl boost fps i też gówno daje. A wczoraj grałem na średnich na 60 fps i zjechałem wszystko na minimum i dalej miałem 60 fps. A jak wbiegam w krzaki to dropy do 30-40.
  • Odpowiedz
@Rolnikt: na PTE chyba juz wjechal nowy patch, ktory poprawia optymalizacje na mapie Stalignrad i Kursk, ale rowniez pozostalych. Mozesz sciagnac i zobaczyc jak tam jest
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Jest to osobny testowy klient HLL gdzie sa wrzucane patche, ktore maja trafic docelowo do gry. Na steamie bedziesz mial oprocz gry bedziesz mial: Hell Let Loose (Public Testing)
  • Odpowiedz
@Rolnikt: nie wiem co tam jest, ale generalnie mam podmiany w plikach gry, szczerze nie wiem czy to daje wiekszy efekt - najwazniejsze aby gra trzymala klatki. A w tym tytule niestety dropy sa same z siebie, moze w tym patchu to naprawia. Nie mniej jednak te 120-140 klatek u mnie wyciagam
  • Odpowiedz