Wpis z mikrobloga

Ej, zasadnicze pytanie - skoro Konfa czuje się usprawiedliwiona wstrzymywaniem głosu w sprawie TVN, bo przecież zła niemiecko-amerykańsko-żydowsko-reptiliańska stacja brzydko na nich mówiła, to dlaczego ma mi być teraz przykro z powodu straszliwego ataku na Sośnierza, skoro jego środowisko regularnie wzywa do spuszczania #!$%@? ideologicznym przeciwnikom?

Aj min... czy tylko ja jestem już zmęczony tym konwenansem "lewacto i lyberały mają być dżentelmenami", w stosunku do ludzi regularnie życzących osobom takim jak ja albo śmierci, albo "zatkania mordy", najlepiej za pośrednictwem zamknięcia głowy na której ta morda się znajduje, oraz ciała do którego jest przyczepiona, w obozie kon... ekhm, w więzieniu? Mam czekać aż braunoidalny hive mind napadnie na szpital i zacznie strzelać do obsługi, bo zue szczepionki - wtedy będzie mi wolno wyrazić oburzenie, czy nadal będziemy zachowywać klasę i dać się #!$%@?ć coraz bardziej agresywnym bojówkom, napędzanym właśnie tym brakiem jakiejkolwiek reakcji?

Poplecznicy Trumpa ledwo kilka miesięcy temu dokonali ataku terrorystycznego na zasrany Kapitol, właśnie dlatego że nikt nie miał jaj się im postawić i potraktować tego zagrożenia poważnie - chcemy tego samego? Życia w strachu przed sfanatyzowanym tłumem, wiecznego głaskania szurów po główkach i skazanych na porażkę prób wejścia z nimi w dialog - którego, #!$%@?, nie chcą?

Dialog, polegający na "ej, dogadajmy się" i słyszeniu "it szit lewackie ścierwo, BOLZGA GUROM" w odpowiedzi - to nie jest dialog. To jest stan mniej lub bardziej otwartej wojny, a z wojnami to jest tak, że do rozmów pokojowych siada się gdy jedna ze stron leży w błocie, z drzewcem lancy wbitym w zad. Twierdzy nie wystarczy oblegać, ją trzeba zdobyć.

Uwaga, wygłaszam ultra kontrowersyjną i niezwykle śmiałą tezę - Sośnierz dostał #!$%@?, czyli harę na ryj i rzekomego kopa w dupę.


Dyskutować to se mogliśmy gdy największym problemem polskiej sceny politycznej był, nie wiem, zegarek Neumanna - nie gdy z każdym kolejnym dniem rozmontowywane są kolejne fundamenty naszej popieprzonej demokracji, a cipy z Konfederacji są tak sparaliżowane perspektywą podjęcia decyzji czy się z tym zgadzają czy nie, że muszą uciekać w pięciowymiarowe teorie tłumaczące jak to wstrzymanie się od głosu, w tak ważnej sprawie, jest super i wspaniałe i w ogóle.

Kojarzycie tego wspaniałego prawackiego mema, "kto ciebie zradykalizował"? Nu, to teraz czuję mniej więcej to samo. Czas łagodnej lewicy i wyrozumiałego centrum się skończył, moi drodzy. Czas słodkiego pierdzenia - też. Nie postawię tezy, że powinniśmy teraz wszyscy złapać za widły i pogonić hałastrę - ale postawię tezę że jeżeli dyskusja nie działa, to pora na znacznie bardziej zdecydowane działania, w zakresie politycznym, ideologicznym i propagandowym. Fizycznego ataku na Sośnierza nie pochwalam ale, cytując klasyka - rozumiem.

Całuski. No i, oczywiście - #!$%@?ć, wiadomo kogo.

#neuropa #polityka
mnik1 - Ej, zasadnicze pytanie - skoro Konfa czuje się usprawiedliwiona wstrzymywanie...

źródło: comment_1628796709X1aHXg1XNhZcdOx9BSQHPT.jpg

Pobierz
  • 24
@mnik1 Nikt Ci nie każe płakać nad Sośnierzem. Jako człowiek z drugiej strony barykady cieszę się, że stawiasz sprawę jasno i nie opowiadasz bajek o wzajemnym szacunku. My jesteśmy waszymi wrogami, a wy naszymi. Więcej - uważam, że dla obu stron byłoby lepiej, gdybyśmy żyli w dwóch różnych krajach. Chętnie oddałbym Stettin, Breslau czy Köslin za święty spokój i brak ciągłej nawalanki między Polakami a polskojęzycznymi.
@mnik1 Chamstwo ma zastąpić program? Bo jeśli tak, to PiS ma pewną trzecią kadencję. #!$%@?ć PiS to nie jest alternatywa dla Polskiego Ładu. Kaczyńskiego bardziej zabolą poważne propozycje programowe, a nie wyzwiska. Dlatego Tusk odcina się od ruchu ośmiu gwiazd, gdyż ten może za chwilę skończyć jak KOD czy Obywatele RP.
Ej, zasadnicze pytanie - skoro Konfa czuje się usprawiedliwiona wstrzymywaniem głosu w sprawie TVN, bo przecież zła niemiecko-amerykańsko-żydowsko-reptiliańska stacja brzydko na nich mówiła, to dlaczego ma mi być teraz przykro z powodu straszliwego ataku na Sośnierza, skoro jego środowisko regularnie wzywa do spuszczania #!$%@? ideologicznym przeciwnikom?


@mnik1: Bo to takie małe pieski:

- jak są w bezpiecznym miejscu to śmierć wrogom ojczyzny i w ogóle dać im kałacha,
- jak ktoś
@mnik1 No nie bolą, bo ich nie ma albo są nieudolnie przedstawione. Dopiero powrót Tuska uratował PO przed upadkiem na własne życzenie. Polska 2050 przedstawia program, ale niestety w obecnym jazgocie on przepada. PiS w 2015 r. nie wygrał drąc mordę. Gdy Kaczyński tak robił w 2011 to przewalił wybory. Program, zimna krew i skuteczne punktowanie PiS-u doprowadzi ich do upadku, a nie darcie mordy na ulicy.
Żebyś kolego nagle się nie obudził i to ty będziesz butowany na podłodze.


@DodatnieUjemny: Musi byc komu butować.

Powiedzmy, że byłaby ustawka jak u kiboli fnaklubu razemków i fanklubu konfederaków.

Po stronie razemków wystarczyłoby, żeby sobie soyboye uświadomiły, że walnąc dechą trudno nie jest. Że soyboi dużo, to rush mogą zrobić.

Po stronie konfederaków... cóż. Kilku skinów by się znalazło? Ze trzy kuce bitewne by wyszły z piwnicy? Było widać ichnią
@mnik1: prawactwo jest jak rozwydrzony dzieciak, który kopie, pluje i drze mordę, bo wie, że może. Lewaki wierzą w bezstresowe wychowanie, więc nie dadzą klapsa, tylko próbują na spokojnie edukować.

To jest chyba uniwersalne na całym świecie, że lewica musi grać według zasad, a prawica nie ma takich ograniczeń. W Stanach też mają "they go low we go high" i też to tak średnio działa.
strfkr - @mnik1: prawactwo jest jak rozwydrzony dzieciak, który kopie, pluje i drze m...

źródło: comment_1628800079TUyVtLwIY6vJf3KhwSJWgg.jpg

Pobierz
@Filipterka25: Ale to nie jest stadion, ani ustawa. Wprowadzając taki klimat możesz się po prostu znaleźć w nieodpowiednim miejscu tak jak Sośnierz. Twoje doświadczenia w żaden sposób nie mówią "kto by wygrał" xd

Mimo wszystko, uważam, że agresja powinna być skierowana przeciwko PiS. Wojenki w opozycji są bardzo na ręke rządowi.
@mnik1: Mi to pobłażanie coraz mocniej faszyzującej prawicy trochę przywodzi na myśl politykę appeasementu. Albo szkolne "głupszemu się ustępuje". A w tej pobłażliwości oni nie widzą kultury i ogłady, tylko słabość, którą skrzętnie wykorzystują.

Przemocy z zasady nie popieram, ale tutaj zgodzę się, że Sośnierz padł ofiarą swojej własnej retoryki. Pomału dochodzimy do takiego momentu, że ludzie stają się zdesperowani. Wariatów nie brakuje, w końcu dojdzie do tragedii, czy to po
@mnik1:

Czy tylko ja czuję się zmęczony


Nie tylko Ty. Jeśli wylewano by na mnie kubeł pomyj to robiłbym to samo nie mając innego wyjścia. Zresztą rozsadna i spokojna argumentacja nie trafia do pewnego sortu ludzi, oni rozumieją tylko swój warcholski język.
@mnik1
Najlepiej to ultra lewicę i ultraprawice zamknąć w oktagonie i niech się napiedalają.
A później zalać wszytko wodą.

To jest właśnie jeden z raków trapiących ten kraj, fundamentalizm i nie ważne czy z prawej, czy lewej strony. Na szczęście jeszcze bez przerzutów.

To właśnie silne centrum, kompromisy i rozmowa, budują dobrobyt, szkoda tylko, że ani jedna strona, ani druga tego nie rozumieją, i uważają swoje skrajne poglądy za jedynie słuszne.
@mnik1 Dalej się zachowujecie jak mały w zoo a na pewno dobrze dla wszystkich to się skończy. Nawet koroluk potrafił potępić tak durne zachowania a Wy dalej brniecie w to gówno. Nie lubię tych pseudo nowoczesnych liberałów, nie lubię kawiorowej i nie szanuje kawiorowej lewicy, nie lubię ale szanuje tradycyjną lewicę, masę różnych poglądów, zachowań itd nie lubię i najlepiej dla mnie jakby ich w ogóle nie było ale świat w sumie
Albo szkolne "głupszemu się ustępuje".


@TenTypZez: Oj, mieliśmy taki problem w klasie z jednym głupszym. Coś to ustępowanie nie działało, to został zglebiony, skopany, wytarzany w śniegu, znowu poflekowany.

I #!$%@? zmądrzał.
Nie lubię tych pseudo nowoczesnych liberałów, nie lubię kawiorowej i nie szanuje kawiorowej lewicy, nie lubię ale szanuje tradycyjną lewicę, masę różnych poglądów, zachowań itd nie lubię i najlepiej dla mnie jakby ich w ogóle nie było


@kam966: Ty tak, ale Braun chciałby gejów batożyć i rozstrzelać co dziesiątego dziennikarza opozycji. Co prawda nie do końca OK jest, że Sośnierz oberwał za Brauna, ale jakoś nie pamiętam, by potępiał Brauna.