Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja się wstrzymuję od głosu czy potencjalne spuszczenie łomotu Sośnierzowi przez tłum jest dobre czy niedobre, bo to nie moja wojna :)


@Khaine: może chciałeś zażartować, ale serio to najlepsze wyjście
Ja się wstrzymuję od głosu czy potencjalne spuszczenie łomotu Sośnierzowi przez tłum jest dobre czy niedobre, bo to nie moja wojna :)


@Khaine: Problem taki, że TVN aktywnie atakował ludzi Konfy, a teraz udaje że sytuacja jest odwrotna, i że nigdy tego nie było i że to TVN potrzebuje "pierwszy" pomocy.
My mamy ich wspierać, tuż po tym jak oni na nas pluli bez opamiętania. I pluć będą nadal, i pluli
@Khaine: Tu chodzi o masową propagandę zwalczającą wolność i naród, w niemal monopolu medialnym, który całkowicie zmienia sytuację. To jest jak ingerencja w demokrację.

Prawo to zwalczania narodu tubylczego - to jest wasza "wolność".
Prawo to zwalczania narodu tubylczego - to jest wasza "wolność".


@milymirek: Wolnościowcy z Konfederacji mówili co innego. Uważasz ich za sprzedajne świnie, bo byli przeciwko dokładnie tak samo jak ja jestem, tylko brakło im jaj aby tak zagłosować jak myślą?

Wy macie schizofrenię w tym ugrupowaniu, normalni na pewno nie jesteście.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ustawa-przeciw-tvn-artur-dziambor-jej-nie-poprze-nie-wiem-jak-w-pelni-zaglosuje/hg8fz5b

– Nie wyobrażam sobie popierania żadnej ustawy wpływającej na biznes, jakim są media. Od zawsze jestem zdania, że państwo