Wpis z mikrobloga

To nie jest sytuacja zero-jedynkowa, tak jak to sobie lewactwo wyobraża.


@milymirek: Jest zerojedynkowa, to w waszych zaczadzonych szurostwem głowach tylko próbujecie sobie wytłumaczyć w jaki sposób podawać się za wolnościowca będąc zamordystą na wzór radziecki. Idź sobie fikołki robić przed lustrem, bo tutaj nikt poza ruskimi onucami tych akrobacji nie kupi.

Gdyby ta ustawa miała wejść z vacatio legis np. 5 lat to by była inna rozmowa (nadal byłaby oburzająca,
  • Odpowiedz
w waszych zaczadzonych szurostwem głowach


@Khaine: A to ty jesteś szurem, jeśli wierzysz, że PiS zrobi coś więcej niż jest we francji czy niemczech. Oficjalnie podają, że zrobią tylko to co jest tam.
A ty snujesz straszliwe teorie spiskowe. Ty szurze. xD
  • Odpowiedz
My mamy ich wspierać, tuż po tym jak oni na nas pluli bez opamiętania. I pluć będą nadal, i pluli by nadal.


@milymirek: Nie ma wolności bez wolności gospodarczej*!1!1!1

*chyba że chodzi o firmę, której nie lubię xD
  • Odpowiedz
@milymirek: Jak na prawicowca przystało nie jesteś chyba dość inteligentny aby zrozumieć, że tu nie chodzi o same prawo ale także czas jego wprowadzenia oraz czas na wejście w życie w sytuacji bezprawnego przeciągania dania TVNowi 24 koncesji. Zaprogramowany przez Konfederację dron zresztą nie musi myśleć samodzielnie, tylko łykać cokolwiek powiedzą a potem powtarzać to na wykopie twierdząc że to najprawdziwsza prawda z samej krynicy mądrości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
*chyba że chodzi o firmę, której nie lubię xD


@qwlghm: *które moje ugrupowanie którego jestem wyznawcą (nie mylić z wyborcą) wskazuje, że mam go nie lubieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wyborców to Konfederacja już raczej nie ma po tylu pokazach schizofrenii pomiędzy wolnością a twardym narodowym socjalizmem.
  • Odpowiedz
@Khaine: Zobacz, że dzięki Konfie (a dokładniej KORWiNie) to pewnie nie przejdzie.
Bo RN był za uwaleniem TVN, ale nie koniecznie w takiej formie, ale dzięki wspólnemu stanowisku, ci niektórzy z RN musieli się wstrzymać, zamiast zgodnie z własną myślą, być ZA.
I dodali swoją poprawkę likwidującą RMN - to też daje możliwość, że nawet PiS będzie przeciw całości. :D
A jak to wróci z senatu, to PiSowi nie wystarczy głosów,
  • Odpowiedz
@milymirek: No właśnie hipotezy są takie, że Kaczyński pozwolił tej poprawce przejść właśnie po to aby Konfederacji było trudniej głosować przeciwko lex TVN po powrocie z Senatu. Ale to wyjdzie w praniu za miesiąc.
  • Odpowiedz
@Khaine: Konfa i tak się wstrzyma - tak jak z góry ogłosili.
I jednocześnie PiS mają Kukiza, ma większość wystarczającą, żeby przegłosować senat.
Więc ta hipoteza jest podwójnie obalona.
  • Odpowiedz
@imateapot: wiem że jako prawak za mądry nie jesteś, ale to było pokazanie że Sośniarz #!$%@? #!$%@?ł od rzeczy.

Ale im więcej czytam tego waszego #!$%@?, tym mniej się przejmuje infem że któryś z was dostał w mordę.
  • Odpowiedz