Wpis z mikrobloga

@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:

Nie. Dwie godziny wiercenia dziur raz na dwa lata, to nie jest bycie uciążliwym sąsiadem.


Ten wątek raczej nie jest o wierceniu godzinkę od święta xP

Ogólnie ręce opadają jak widzę ile mentalnego buractwa się pod postem wylało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A ja mógłbym sobie słuchać metalu od 6 do 22, tak żeby i blok obok słyszał, no co, przecież nikt mi nie zabroni. A
@TurboDynamo: Typowy polak cebulak to taki Pan na włościach jak Ty, który swoje siedzenie przed kompem i #!$%@? w csa nazywa życiową pasją przez którą nie jest w stanie skuć sobie płytek między 16 a 18 tak jak to robię ja. Szanuję swoich sąsiadów, dlatego dałem im znać że będę to robił z wyprzedzeniem, nie szanuję jedynie takich oferm dla których istnieje tylko ja i mój świety spokój po najcięższych 8
nie jest w stanie skuć sobie płytek między 16 a 18


@takigosc: praca do 18 jest dla mnie akceptowalna.

nie szanuję jedynie takich oferm dla których istnieje tylko ja i mój świety spokój po najcięższych 8 godzinach w męczarniach pracy.


@takigosc: ale ja nie potrzebuje twojego szacunku. Bo twój szacunek nie ma dla mnie żadnej wartości. Jak będziesz wiercil o 6 albo po 19 to po prostu zadzwonię po policję
ustawodawcę, bo ktoś wierci o 19 xD już to widzę jak bagiety #!$%@?ą na bombach żeby dać komuś mandat za remont od 6 rano


@takigosc: to nie jest tak nagłe zagrożenie czyjegoś życia żeby lecieli na bombach, niemniej jednak mojemu sasidowi wlepili za to mandat kiedy zadzwoniłem na policję. Jakbyś był moim sąsiadem to też byś dostał.

oj wychodki, wam to już #!$%@? kompletnie od tych piwnic


@takigosc: oj robole,
@takigosc: polecam ci poza tym zapoznać się jeszcze z regulaminem spoldzielni/wspólnoty mieszkaniowej w której mieszkasz. W mojej jest regulamin że można przeprowadzać remonty od 8 do 20. Z tego co wiem to standardowo tak się wpisuje więc pewnie sam nie wiesz co podpisałeś i do czego się zobawiazales jak każdy typowy nosacz robił, my podpisali a tera każo płacić. Niemniej policja działa na podstawie innych przepisów i może wlepić ci mandat