Wpis z mikrobloga

@MythicRaider: nieprawda. Jest coś takiego jak kodeks wykroczeń art 51. Remont o 20 pod to podchodzi. A jak uważasz inaczej to możesz nie przyjąć mandatu i iść się sądzić. Każdy ma do tego prawo.

Generalnie jak chcesz w takich godzinach przeprowadzać remonty to nikt ci nie zabrania kupić własnego domu - tam będziesz mógł #!$%@?ć całą dobę skoro wyznajesz kult pracy i nie masz innych zainteresowań poza pracą. Wtedy możesz być
@Kleki_Petra: jedyny dzban tutaj to Ty, w własnym mieszkaniu można robić sobie remont i nie musi się to tobie podobać. Jak Się nie podoba buduj dom, jak Cię nie stać to nie narzekaj robaku, że nie radzisz sobie w życiu i musisz mieszkać w betonowej klatce.
@TurboDynamo: Znam regulamin swojej spółdzielni, tak samo zapewne jak Ty znasz swojej skoro pasjonuje Cię go nie przestrzeganie i dzwonienie na policję bo ktoś wierci o 19. Generalnie szkoda więcej czasu tracic odpisując na te wysrywy frustrata, dla którego każda osoba wykonująca jakąkolwiek pracę po pracy etatowej to #!$%@? polak robak śmieć bez życia.
jedyny dzban tutaj to Ty, w własnym mieszkaniu można robić sobie remont i nie musi się to tobie podobać. Jak Się nie podoba buduj dom, jak Cię nie stać to nie narzekaj robaku, że nie radzisz sobie w życiu i musisz mieszkać w betonowej klatce.


@Lukkoz: jedyny dzban tutaj to Ty, w własnym mieszkaniu można robić sobie remont tylko w godzinach pracy i nie musi się to tobie podobać. Jak Się
@TurboDynamo: wypisujesz na mój temat jakieś bzdury i sam sobie na nie odpowiadasz. Gdybym mógł, to bym zakazał jakichkolwiek remontów w godzinach innych niż 7-16, natomiast moje zdanie nie ma tutaj znaczenia.

A pierwsza część twojej wypowiedzi to fałsz. Natomiast owszem, zrobiłbym tak jak napisałeś i wygrałbym, jak wielu innych.

A aspołeczny każdy może być już teraz, nie potrzeba na to twojej zgody.

Dura lex sed lex.
Znam regulamin swojej spółdzielni, tak samo zapewne jak Ty znasz swojej skoro pasjonuje Cię go nie przestrzeganie i dzwonienie na policję bo ktoś wierci o 19


@takigosc: przestrzeganie prawa spółdzielni nie zwalnia z przestrzegania prawa krajowego.

Generalnie szkoda więcej czasu tracic odpisując na te wysrywy frustrata, dla którego każda osoba wykonująca jakąkolwiek pracę po pracy etatowej to #!$%@? polak robak śmieć bez życia.


@takigosc: piękna projekcja i nadużycie, szkoda czasu
@Phyrexia: o 6 rano (a czesto nawet o 7) to mi jeszcze dziecko spi. Przyjdz i wytlumacz mu, ze normalni ludzie o tej godzinie juz nie spia, wiec potencjalna pobudka od wiertarki nie powinna mu przeszkadzac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to zdecydowanie za duzo ludzi tutaj popada w ekstrema. Tak, wiercenie o 6 rano (albo o 21) to #!$%@? i poza wypadkami wyjatkowymi nie
Na jakiej #!$%@? podstawie można robić remonty we własnym mieszkaniu tylko w godzinach pracy? xD


@takigosc: przecież ci już to powiedziałem. Przescrolluj moje wypowiedzi, ja nie jestem nauczycielem w szkole żebym tłumaczył ci polskie prawo do skutku.
@TurboDynamo: wyrok z 30.9.02 akt. III KKN 237/02 który jest bazą do orzecznictwa w sprawach o charakterze bliźniaczym do sytuacji o której dyskutujemy zawiera stanowisko sądu, że sprawca wykroczenia z art 51 kw. umyślnie okazuje lekceważenie dla powszechnych norm zachowania.

Według polskiego sądu remont mieszkania takim lekceważeniem nie jest.

Twoje argumenty są bezzasadne, natomiast jako ignorant masz prawo uważać, że twoje zdanie jest ważniejsze od wszystkich instancji sądu. Natomiast nikt
@takigosc: uspokój się, wszystko rozumiem.

Stoję po jego stronie w tej kwestii akurat, co napisałem wyżej.

Natomiast muszę przestrzegać prawa, a to pozwala sąsiadowi #!$%@?ć wiertarką w ściany w tej konkretnej sytuacji. W tej kwestii nie ma racji.
Szósta rano jest raczej rozsądną godziną do tego. Rozumiem czwartą albo piątą, ale o szóstej większość osób już bierze prysznic, żeby zdążyć wysuszyć włosy i zrobić makijaż przed pracą.


@Phyrexia: A co z dziećmi, które wstają po 7, bo dopiero na 8 idą do szkoły? Też nie mogą spać, bo ktoś o 6 wierci?