Wpis z mikrobloga

tak, każdy będzie specjalnie urlop brał, albo płacił grube siano jakiejś ekipie remontowej zamiast samemu coś zrobić, bo WIELKIE PAN chce sobie podrzemać jeszcze nad ranem xD


@youmpjet: Nie widziałem w tym temacie nic bardziej robackiego, niż sprowadzanie potrzeby snu do jakiejś fanaberii. :D No patrzcie go, WIELKI PAN, bo nie chce cały dzień czuć się jak gówno i nie chce, żeby produktywność w pracy spadła mu o 50%. PANISKO.
@kazal: ale co Ty #!$%@?? Mam przez 40 lat żyć w mieszkaniu bez remontowania go? Bez założenia nowego karnisza?
A może na czas wiercenia mam wynająć wszystkim sąsiadom lokale zastępcze?

Przecież każdy lokator prędzej czy później będzie robił jakiś hałas.

Tak. Należy nie być uciążliwym.
Nie. Dwie godziny wiercenia dziur raz na dwa lata, to nie jest bycie uciążliwym sąsiadem.

A po ósmej nie znajdzie się nikt, komu mogę przeszkadzać? Mieszkańcy
ale co Ty #!$%@?? Mam przez 40 lat żyć w mieszkaniu bez remontowania go? Bez założenia nowego karnisza?

A może na czas wiercenia mam wynająć wszystkim sąsiadom lokale zastępcze?


Ogólnie mowa przecież o remontach, a nie jednorazowym wykonaniu dziury.
A w tym przypadku bierzesz urlop na dwa dni i wiercisz 2x po 8-10-12h, a nie przez 3 tygodnie po godzinę o 6 rano.

Przecież każdy lokator prędzej czy później będzie robił jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukkoz:

od 6.00 - 22.00 można sobie remontować co się chce


Nie można dzbanie, przypominam że to dorosłe życie, a nie zielona szkoła, gdzie wychowawczyni ustaliła sobie ciszę nocną w danych godzinach.
w godzinach pracy mogą wziąć urlop


@Arachnofob: nie ma, wykorzystali cały, żeby móc wyjechać z rodziną w góry

albo zatrudnić kogoś kto zrobi go za nich


@Arachnofob: nie ma pieniędzy, wykorzystali wszystkie, żeby móc wyjechać z rodziną w góry

ale po pracy chcę odpocząć a nie słuchać remontu


@Arachnofob: weź urlop żeby odpocząć od pracy albo kup dom
@TurboDynamo: @Kleki_Petra: xD dwa typowe blokowe szczurasy, nie ważne w jakim wieku, mentalność zawsze ta sama - ja i moje

zrozumcie dzbany że nie jesteście sami i tak samo jak nie powinno się wchodzić sąsiadom na głowę wierceniem o 21 czy o 5/6 rano, tak samo #!$%@? się że ktoś nie bierze urlopu, żeby robić remont w waszych godzinach pracy to czyste upośledzenie mieszkaniowe ( ͠° °
xD dwa typowe blokowe szczurasy, nie ważne w jakim wieku, mentalność zawsze ta sama - ja i moje


@takigosc: nie to nie jest mentalność ja i moje. Ja i moje to mają mentalność ludzie ktorzy wyznają kult pracy. Prawdziwe polaki robaki bez hobby którzy zamiast po pracy zrobić ze sobą coś ciekawego to #!$%@?ą. Ja mam mentalność my jako społeczeństwo - nie zanieczyszczam cudzych mieszkań hałasem. Nie rucham sie głośno, robie
no właśnie ja nie właże nikomu na głowe. To ludzie którzy zanieczyszczają moje mieszkanie hałasem to robią. To tak jakbym ci napuścił dymu ze szlugów do domu i mówil ze jestes egoistą bo mi na to nie pozwalasz.


@TurboDynamo: ja ostatnio praktycznie dokładnie to na wykopie przeczytałam. Że odbieram palaczom prawo do palenia na balkonie i że stosuję zamordyzm bo nie chcę by mi dym leciał do mieszkania xD Wydaje mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@takigosc:

tak samo #!$%@? się że ktoś nie bierze urlopu, żeby robić remont w waszych godzinach pracy to czyste upośledzenie mieszkaniowe


Pracuję w godzinach 8-16. Patrząc na to, jakie są w Krakowie godziny szczytu, wnioskuję że w podobnych porach pracuje większość. Z tego wnioskuje, że skoro remont jest nietypową, acz konieczną uciążliwością, to w takich porach wadzi mniej niż w innych. Jak u mnie ekipa remontowała całe mieszkanie, to przychodzili jak