Wpis z mikrobloga

@Shin-chan: Ma to potencjal tylko tak jak posza poprzednicy, trzeba uzupelniac i aktualizowac bo kazdy dzien przynosi nowe madre wydatki ;) i faktycznie przydalyby sie przeliczniki dla "zwyklych ludzi" ile to wychodzi dziennie, albo na obywatela. Przelicz koniecznie kilka lat tvp i dopisz czolgi bez przetargu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shin-chan: a nasza potężna firma produkująca auta na prąd, elektrownia atomowa, cpk, najnowszy plan na drogi to ile wyjdzie? W sensie wiem, wiem, dużo 0, zera w rządzie lubią zera, ale ktoś ma jakieś szacunki?
  • Odpowiedz
@tellet: i juz drugi wpis! Jeszcze pare i wyrobisz norme z nowogrodzkiej, pisowcu!

Jarek by cie oplul (znaczy sie caly czas to robi podczas okradania na niespotykana skale) ,ale ty uwazasz, ze to deszcz xD
  • Odpowiedz
@Shin-chan: musisz dorzuci:
- od pazdziernika 2019 do lutego 2020 - przeworzenie z hald PGG pod POznan wungla za 400mln
- dotacja z PFR do PGG w tym roku ok 1mld (to starczy tylko na pensje co bedzie w przyszlym roku no wiecie)
- 260 mln strat gowno fabryki gowno maseczek
- Fundacja narodowa i rejs z d--y jachtem ktory nie wiem czy nie stoi dalej w stanach w stoczni czy nie. Sam koszt tego rejsu, jachu itd 200 mln a inne wydatki ?
- straty wynikajace z olewania ASF i teraz wybijania swiniakow nie policzalne na
  • Odpowiedz