Wpis z mikrobloga

Z czego według Was wynika to, ze młode P0lki są współcześnie tak bardzo zdemoralizowane i zepsute? Mam tu na myśli m.in.

- częste zmienianie partnerów (moja siostra zanim zabeciakowała jakiegoś frajera miała minimum 10 chadów - przy czym chodzi tylko o tych, o których wiem, w rzeczywistości było ich z całą pewnością znacznie więcej),

- rosnącą liczbę kobiet parającą się sponsoringiem, pracą przed kamerkami, prostytucją czyli innymi słowy "sexworkingiem" normalizowanym przez feministki (np. afera w Dubaju),

- coraz bardziej wyzywające stroje (przedwczoraj byłem w galerii handlowej po wkład do mopa i widziałem nastolatkę w spodenkach jeansowych w kształcie majtek - było jej widać odrosty włosów łonowych - i jeszcze te porozumiewawcze spojrzenia wszystkich samców na sklepie, którym zaczęła napływać do mózgu sperma),

- wpędzanie niskich albo biednych lub mało zaradnych facetów w kompleksy przy pomocy komentarzy w social-mediach albo opisów na apkach randkowych (np. słynne "180" na Tinderze albo komentarze na facebooku typu "facet bez mieszkania to nieudacznik"),

- materializm i konsumpcyjne rozpasanie,

- poparcie dla zabijania zdrowych dzieci,

- mizoandria (np. Seneszyn, która ostatnio z pogardą stwierdziła, że polscy mężczyźni popełniają masowo samobójstwa bo "są słabi" - ciekawe co by było gdyby poseł z Konfederacji stwierdził, że kobiety są gwałcone bo "są słabe" i nie potrafią się obronić),

- całokształ ich zachowania podczas rozwodów, a także wyrachowane postępowanie przed złożeniem pozwu o rozwód (zbieranie haków na nic nie przeczuwającego męża, rozpuszczanie kalumni o mężu wśród znajomych i rodziny, prowokowanie męża do kompromitujących zachowań i rejestrowanie ich co najmniej w formie nagranie dźwiękowego i w końcu najważniejsze - czyszczenie wspólnych kont przed złożeniem pozwu).

- cyniczne forsowanie dla siebie kolejnych przywilejów kosztem mężczyzn przy pomocy narracji o patriarchalnym ucisku wykorzystując to, ze większość facetów poprze kolejne przywileje dla kobiet z tego względu, ze są cuckami i białorycerzami i dla "dobra kobiet" poprą najwiekszą głupotę z powodu wylewu spermy do mózgu (to uwarunkowane biologiczne, bo właściwie każdy gatunek stadny dba w pierwszej kolejności o samice, bo one są najważniejszym czynnikiem reprodukcji genów np. w obronnym kręgu biznonów amerykańskich dzieci są w srodku, potem samice, a na zewnątrz samce).

Mi w tym obrazie całkowicie zdemoralizowanych istot nie pasuje tylko jeden element, a konkretnie spora popularność wśród młodych p0lek weganizmu i duży odsetek aktywistek na rzecz praw zwierząt. Szanuje weganki i aktywistki na rzecz praw zwierząt z którymi czasem zdarza mi się działać, ale nie do końca rozumiem ich motywy. Czy młode p0lki potrafią być idealistkami i mają empatię? Czy to jakiś sposób na zastępczą kanalizację instynktu macierzyńskiego, w sytuacji gdy w ich życiu brak jest dzieci?

Przy czym zastrzegam, ze chodzi mi tylko o młode p0lki. Miałem okazję spędzić w młodości sporo czasu wśród 6 sióstr mojej mamy (pokolenie urodzone w latach 60' i 70'). Wszystkie moje ciocie to wspaniałe kobiety - pracowite, wierne (jedna jest aż za bardzo wierna swojemu CHADowi, mimo jego licznych skoków na bok), pogodne, umiarkowanie konserwatywne (głosują na Hołownię i konserwatywne skrzydło PO), potrafią ugotować obiad, są strażniczkami ogniska domowego, dbają o dobre relacje w stadzie rodzinnym, chodzą do kościoła (ale do księży podchodzą sceptycznie) - prawdziwe matki Polki (zagadką dla mnie pozostaje jedynie to, dlaczego moja matka, jako jedyna, została feministką i komunistką).

W obronie takich kobiet jak siostry mojej mamy mógłbym chwycić za karabin i zaryzykować życie w obronie granic przed najeźdźcami ze wschodu. A dla współczesnych młodych p0lek co mógłbym zrobić? Mógłbym co najwyżej s***** za granicę albo (jakbym nie zdążył) schować się w swojej piwnicy przygotowując białą flagę z jakiegoś prześcieradła i wkuwając rozmówki polsko-rosyjskie. Nie obchodziłoby mnie to do czego posuną się najeźdźcy. Nie mój problem.

Co jest przyczyną tego postępującego coraz bardziej zepsucia i rozpasania moralnego? Uważacie, że bardziej odpowiadają za to czynniki biologiczne (genetyczne) czy raczej kulturowe (np. feminizm trzeciej i czwartej fali)?

I w końcu czy możemy w ogóle cokolwiek zrobić, aby zatrzymać i odwrócić ten proces?

Zapraszam do dyskusji. Przy czym cuckoldów i p0lki (za wyjątkiem Polek mających ponad 40 lat), proszę o to, aby nie komentować tego wpisu, bo i tak nie macie nic ciekawego do powiedzenia i wasze zdanie mnie nie obchodzi.

P.S.
Ach i jeszcze jedno. Wyprzedzając jedyne argumenty p0lek. Tak - od 10 lat jestem sfrustrowanym incelem i żadna kobieta mnie nie chce, bo mam zakola, 179 cm i zaburzenia lękowe w pakiecie.

#przegryw #neuropa #4konserwy #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #blackpill #dubaj #niebieskiepaski #malarstwo #sztuka #obrazy

Dla atencji obraz Egona Schiele z 1913 roku: Siedząca kobieta w zielonej bluzce.
Blackmore - Z czego według Was wynika to, ze młode P0lki są współcześnie tak bardzo z...

źródło: comment_1628446173LGIGt4fAQseayjtz10rgZ3.jpg

Pobierz

CO JEST TWOIM ZDANIEM GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ZEPSUCIA I DEMORALIZACJI MŁODYCH P0LEK?

  • Czynniki kulturowe. 92.7% (354)
  • Czynniki genetyczne. 7.3% (28)

Oddanych głosów: 382

  • 62
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

Kto ma ten ma,czas pokaże czy jest tak jak piszesz,jest wiele znaków na niebie że jednak nie.Z liberalizmu(w dzisiejszym wydaniu)korzyści czerpią kobiety(by the way, gadałem z inżynierem,w jego pracy zatrudnili kobiety za fakt bycia kobietą, wykształcenie nie było wymagane) i mała grupa mężczyzn a reszta? #!$%@? na nich.
Ja nie pojmuje konserwatyzmu jako chodzenie do kościołka i wiara w Boga, tylko jako przestrzeganie zasad wypracowywanych przez przodków.
  • Odpowiedz
@Blackmore: Jeszcze chwila i faceci w polszewi z radością przywitają rosyjską okupację. Mówię to dlatego że od słynnego upadku PRLu facetów gnoi się na każdym kroku podczas gdy w kołchozie baba miała zapieprzać w kołchozie na traktorze. Kolejna sprawa to się wszystko przez to że na potęgę się rozdaje kredyty które ludzi demoralizują bo nikt nie docenia tego co ma.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko:

Drogie anonki. Możecie mnie obrażać i nazywać nieudacznikiem, ale proszę tylko o jedno - nie używajcie brzydkich słów, bo będę takie komentarze kasował.

Czy jestem nieudacznikiem? Tak. Ale mam lepsze wykształcenie i zarobiłem na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy więcej niż 99% z Was (chyba, ze też załapaliście się na rajd DOGE). Gdyby nie zaburzenia lękowe to pewnie też zostałbym jakimś betabankomatem dla #p0lka i mógłbym udawać człowieka
  • Odpowiedz
@Blackmore: fascynuje mnie fenomen facetów z wykopu. Mam 24 lata, jestem kobieta, która wydaje mi się nie spełnia żadnego z punktu bycia typową p0lką, a co najlepsze, nie znam ANI jednej takiej kobiety. No może zdarzy się ze spełniają 1 punkt maksymalnie ale i tak, gdzie wy znajdujecie takie dziewczyny? Czy wasz swiat jest aż tak ograniczony ze tylko te p0lki widujecie XD ? Może czas zmienić otoczenie i przestać
  • Odpowiedz