Wpis z mikrobloga

Z czego według Was wynika to, ze młode P0lki są współcześnie tak bardzo zdemoralizowane i zepsute? Mam tu na myśli m.in.

- częste zmienianie partnerów (moja siostra zanim zabeciakowała jakiegoś frajera miała minimum 10 chadów - przy czym chodzi tylko o tych, o których wiem, w rzeczywistości było ich z całą pewnością znacznie więcej),

- rosnącą liczbę kobiet parającą się sponsoringiem, pracą przed kamerkami, prostytucją czyli innymi słowy "sexworkingiem" normalizowanym przez feministki (np. afera w Dubaju),

- coraz bardziej wyzywające stroje (przedwczoraj byłem w galerii handlowej po wkład do mopa i widziałem nastolatkę w spodenkach jeansowych w kształcie majtek - było jej widać odrosty włosów łonowych - i jeszcze te porozumiewawcze spojrzenia wszystkich samców na sklepie, którym zaczęła napływać do mózgu sperma),

- wpędzanie niskich albo biednych lub mało zaradnych facetów w kompleksy przy pomocy komentarzy w social-mediach albo opisów na apkach randkowych (np. słynne "180" na Tinderze albo komentarze na facebooku typu "facet bez mieszkania to nieudacznik"),

- materializm i konsumpcyjne rozpasanie,

- poparcie dla zabijania zdrowych dzieci,

- mizoandria (np. Seneszyn, która ostatnio z pogardą stwierdziła, że polscy mężczyźni popełniają masowo samobójstwa bo "są słabi" - ciekawe co by było gdyby poseł z Konfederacji stwierdził, że kobiety są gwałcone bo "są słabe" i nie potrafią się obronić),

- całokształ ich zachowania podczas rozwodów, a także wyrachowane postępowanie przed złożeniem pozwu o rozwód (zbieranie haków na nic nie przeczuwającego męża, rozpuszczanie kalumni o mężu wśród znajomych i rodziny, prowokowanie męża do kompromitujących zachowań i rejestrowanie ich co najmniej w formie nagranie dźwiękowego i w końcu najważniejsze - czyszczenie wspólnych kont przed złożeniem pozwu).

- cyniczne forsowanie dla siebie kolejnych przywilejów kosztem mężczyzn przy pomocy narracji o patriarchalnym ucisku wykorzystując to, ze większość facetów poprze kolejne przywileje dla kobiet z tego względu, ze są cuckami i białorycerzami i dla "dobra kobiet" poprą najwiekszą głupotę z powodu wylewu spermy do mózgu (to uwarunkowane biologiczne, bo właściwie każdy gatunek stadny dba w pierwszej kolejności o samice, bo one są najważniejszym czynnikiem reprodukcji genów np. w obronnym kręgu biznonów amerykańskich dzieci są w srodku, potem samice, a na zewnątrz samce).

Mi w tym obrazie całkowicie zdemoralizowanych istot nie pasuje tylko jeden element, a konkretnie spora popularność wśród młodych p0lek weganizmu i duży odsetek aktywistek na rzecz praw zwierząt. Szanuje weganki i aktywistki na rzecz praw zwierząt z którymi czasem zdarza mi się działać, ale nie do końca rozumiem ich motywy. Czy młode p0lki potrafią być idealistkami i mają empatię? Czy to jakiś sposób na zastępczą kanalizację instynktu macierzyńskiego, w sytuacji gdy w ich życiu brak jest dzieci?

Przy czym zastrzegam, ze chodzi mi tylko o młode p0lki. Miałem okazję spędzić w młodości sporo czasu wśród 6 sióstr mojej mamy (pokolenie urodzone w latach 60' i 70'). Wszystkie moje ciocie to wspaniałe kobiety - pracowite, wierne (jedna jest aż za bardzo wierna swojemu CHADowi, mimo jego licznych skoków na bok), pogodne, umiarkowanie konserwatywne (głosują na Hołownię i konserwatywne skrzydło PO), potrafią ugotować obiad, są strażniczkami ogniska domowego, dbają o dobre relacje w stadzie rodzinnym, chodzą do kościoła (ale do księży podchodzą sceptycznie) - prawdziwe matki Polki (zagadką dla mnie pozostaje jedynie to, dlaczego moja matka, jako jedyna, została feministką i komunistką).

W obronie takich kobiet jak siostry mojej mamy mógłbym chwycić za karabin i zaryzykować życie w obronie granic przed najeźdźcami ze wschodu. A dla współczesnych młodych p0lek co mógłbym zrobić? Mógłbym co najwyżej s***** za granicę albo (jakbym nie zdążył) schować się w swojej piwnicy przygotowując białą flagę z jakiegoś prześcieradła i wkuwając rozmówki polsko-rosyjskie. Nie obchodziłoby mnie to do czego posuną się najeźdźcy. Nie mój problem.

Co jest przyczyną tego postępującego coraz bardziej zepsucia i rozpasania moralnego? Uważacie, że bardziej odpowiadają za to czynniki biologiczne (genetyczne) czy raczej kulturowe (np. feminizm trzeciej i czwartej fali)?

I w końcu czy możemy w ogóle cokolwiek zrobić, aby zatrzymać i odwrócić ten proces?

Zapraszam do dyskusji. Przy czym cuckoldów i p0lki (za wyjątkiem Polek mających ponad 40 lat), proszę o to, aby nie komentować tego wpisu, bo i tak nie macie nic ciekawego do powiedzenia i wasze zdanie mnie nie obchodzi.

P.S.
Ach i jeszcze jedno. Wyprzedzając jedyne argumenty p0lek. Tak - od 10 lat jestem sfrustrowanym incelem i żadna kobieta mnie nie chce, bo mam zakola, 179 cm i zaburzenia lękowe w pakiecie.

#przegryw #neuropa #4konserwy #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #blackpill #dubaj #niebieskiepaski #malarstwo #sztuka #obrazy

Dla atencji obraz Egona Schiele z 1913 roku: Siedząca kobieta w zielonej bluzce.
Blackmore - Z czego według Was wynika to, ze młode P0lki są współcześnie tak bardzo z...

źródło: comment_1628446173LGIGt4fAQseayjtz10rgZ3.jpg

Pobierz

CO JEST TWOIM ZDANIEM GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ZEPSUCIA I DEMORALIZACJI MŁODYCH P0LEK?

  • Czynniki kulturowe. 92.7% (354)
  • Czynniki genetyczne. 7.3% (28)

Oddanych głosów: 382

  • 62
  • Odpowiedz
Ach i jeszcze jedno. Wyprzedzając jedyne argumenty p0lek. Tak - od 10 lat jestem sfrustrowanym incelem i żadna kobieta mnie nie chce, bo mam zakola, 179 cm i zaburzenia lękowe w pakiecie.


@Blackmore: ja was przegrywy nie rozumiem. Mam 173cm i jestem przeciętnym kucem a problemów z wyrwaniem lasek jakoś nie mam.
  • Odpowiedz
@Ingvarr100th: @furyknajpydyskretnychlod: Chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę, że zwróciliście uwagę tylko na drugi co do ważności (zakola są trzecie - włosy da się przeszczepić, bo poza zakolami mam gęste) z trzech wymienionych czynników. Zapewniam Was, że zaburzenia lękowe sprawiają, że już sama aktywność zawodowa jest czasem wyzwaniem ponad siły, a co dopiero coś po pracy.
  • Odpowiedz
poparcie dla zabijania zdrowych dzieci


@Blackmore: ciekawe, że dodałeś "zdrowych". A jakby były niezdrowe, to już to nie swiadczyłoby o ich "zdemoralizowaniu"?

Inna sprawa, że aborcja sama w sobie jest całkowicie neutralna etycznie i to ty masz problem tutaj z własnym systemem wartości.
  • Odpowiedz
@Blackmore: Żyjemy w czasach kompletnego upadku norm moralnych, pieniądz w dużym stopniu zastapił religię. Dla większości kobiet i amatorów soi słowo tradycjonalizm działa jak czerwona płachta na byka, są zaślepieni postępem tyle że społeczeństwo nie może tak #!$%@?ć przez ostatnio 100 lat środowisko w jakim człowiek żyje zmieniło się bardziej niż przez ostatnie kiła tysięcy lat. Co do wojny myśle że większość z trzeźwo myślących mężczyzn którzy nie maja mózgu
  • Odpowiedz
@Blackmore:

Tutaj poruszyłeś bardzo bardzo ważna kwestie czyli jak mental polskich mężczyzn niszczony przez nasze ukochane rodaczki wpłynie na stan naszego państwa.Obawiam się że bardzo negatywnie bo ja też zaczynam mieć coraz bardziej #!$%@?,jeśli kobiety w moim kraju mną gardzą.Jesli chcesz zniszczyć dany kraj, zniszczyć ducha ich mężczyzn.
Idą mroczne czasy.

Dobrobyt i rozwój technologii paradoksalnie cofną nas w kwestii relacji damsko-meskich do czasów neolitu.
  • Odpowiedz
@Blackmore: Wiele bym dał żeby te młode p0lki były faktycznie tak zdemoralizowane i zepsute jak piszesz, w praktyce okazuje się że mało która popiera choćby połowę wymienionych przez Ciebie rzeczy. Ale spoko, demonizujcie je dalej, sami sobie wyhodujecie tego potwora.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz:

Jeśli jest tak dobrze to czego jest tak źle?
Skąd coraz większą popularnością cieszą się tego typu środowiska? Skąd Trump w USA a u u nas PiS i Konfa?
Trump jeszcze wróci ,może nie jako on sam ale jego elektorat nie zniknie.
  • Odpowiedz
@Blackmore: zagłosowałem w ankiecie na czynniki kulturowe, ale generalnie nie mam za bardzo pomysłu, co by tu merytorycznego odpisać. Chciałem jednak napisać, że podoba mi się to, jak ująłeś temat w otwierającym wpisie i zgadzam się z diagnozą w stu procentach (szczególnie z tym dysonansem między zachowaniami starszych kobiet, o których często nie da się złego słowa powiedzieć, a zachowaniem młodych julek).
  • Odpowiedz
@Blackmore: co do wojny to myślę, że jak wróci Tusk to Polacy sami chętnie zrzekną się polskości na rzecz zostania federacją UE. Po co bronić kobiet jak one z własnej woli do Berlina wyjeżdżają i wychodzą za Hansa.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

Być może tak jest ale to już oceni historia i przyszłość.
Jak narazie świat liberalny ( w postaci feministyczno- lewicowej) nie okazuje się atrakcyjny dla wszystkich a być może jest on bardzo niebezpieczny dla porządku społecznego.
  • Odpowiedz