Wpis z mikrobloga

@mastalegasta: @mastalegasta: Przykro panowie was uświadamiać ale to jest właśnie boomer talk. I każdemu pokoleniu narzekając na następne wydaje się, że tym razem to już koniec świata. Inne pokolenie, inne zajawki - może zwyczajnie tego nie łapiesz :P

Btw to jest popularne? Bo pierwszy raz widzę nazwę w ogóle, a ma raptem 166k wyświetleń. Ale generalnie bit ten sam co w 99% mainstreamowego rapu od kilku ładnych lat.
@pulapkatelefon: Bicik wpada w ucho i to wystarczy większości ludzi, którzy muzyki słuchają byle tylko coś w tle grało. Zobacz sobie jaki sukces osiagnal kawałek Bad Guy. Kilka zapętlonych dźwięków prostych i pyk światowy sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż postać Billie i jej teksty to i tak jest jak cały lodowiec przy większości polskich jołjołków pływających na krze na oceanie gówna.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: To tylko świadczy o tym w jak #!$%@? miejscu znajduje się polska scena muzyczna i jak bardzo niewybredny mamy gust jako naród. Oczywiście zaraz ktoś mi wytknie, że generalizuje, ale gdyby było inaczej to takie twory jak Young Leosia czy Żabson czy inny #!$%@? nie pięli by się na szczyty popularności.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Zdaje sobie sprawę, że obecne trendy w muzyce nie wzięły się z dupy xd nie musisz mi tłumaczyć tak oczywistych kwestii.

P.S. Nigdzie nie napisałem, że słucham zagranicznego rapu, ba, nigdzie nie napisałem, że w ogóle słucham rapu. Niestety, ale ten gatunek muzyki zawsze będzie mi się kojarzył z małpami #!$%@?ącymi bronią, bredzącymi o drugach i ruchaniu.
@pulapkatelefon:

Dlaczego do #!$%@? taka muzyka jest popularna w Polsce

bo ludziom się podoba SZOK

przecież takie coś może zrobić przeciętny 15 latek z podstawową znajomością fla

to czy muzyka jest dobra nie zależy od tego jak trudna jest do zrobienia, jest masa pięknych prostych melodii, które byle gówniak, który tydzień uczy się grać na instrumencie potrafi zagrać i nadal są one piękne. Tak samo w muzyce rozrywkowej tacy twórcy jak
@dac_oficjal: To nie jest narzekanie na poprzednie pokolenia. To pokolenie jest pierwszy raz biedniejsze i gorzej wykształcone od poprzedniego. Funkcjonalni debile. Nie tworzy niczego nowego. Konsumuje. Poziom muzyki pokazuje to idealnie.
ps. ostatnio byłem w szoku jak znajomy 45 letni ojciec pokazywał 18 letniemu synowi jak rozkręcić komputer, a wcześniej przeinstalować windowsa
@mastalegasta:

tak, obecne pokolenie jest niezwykle #!$%@?. I to nie narzekanie jednego pokolenia na drugie

oczywiście, że nie jest i to jest typowe narzekanie jednego pokolenia na drugie, każde pokolenie mówiło dokładnie to samo.

To jest frajer nicnieznaczący.

no trill pem to nie jest czołówka sceny


Zobacz teksty Srako Hemingcwel.

ale mu powiedziałeś srako hemingcwel, nie no jednak to starsze pokolenie to umie w inteligentne dowcipy

Niby 1 liga, a teksty