Wpis z mikrobloga

#polskirap https://youtu.be/o9h-lApn9GI
Dlaczego do #!$%@? taka muzyka jest popularna w Polsce przecież takie coś może zrobić przeciętny 15 latek z podstawową znajomością fla ten tekst jest #!$%@? o niczym a rytmem też nie nadrabia to wygląda jak z szablonu możecie powiedzieć że bóldupie ale to dla mnie niesamowite że taki szajs sie sprzedaje
  • 82
  • Odpowiedz
Dupa trzeNsie sie jestem zajebisty kodeina pieniądze czyli papier zarabiam bloki kodeina alkohol darcie ryja.exe powrót do rymów jak z generatora koniec piosenki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pulapkatelefon: wiem co to jest xd i wiem z czego zaczerpnięta. Nie pamiętam kiedy dokładnie weszła w obrót ale pojawiła się jakoś wtedy kiedy małe smarki dosiadły się do komputera. Dzisiaj te smarki mają po 30 lat a dalej mentalnie w głowie xd
  • Odpowiedz
@mastalegasta: W sensie no nie wiem dla mnie okej są te teksty o czym miałby niby śpiewać nie #!$%@? do tego jakiejś przeintelektualizowanej ideologii ale no okej są te teksty chociażby marmur sobie cały przesłuchaj
  • Odpowiedz
@pulapkatelefon: Sorry, ale chodzi o rozwój. Cofamy się. Takie teksty były na początku lat 00. Chociaż nawet wtedy już nie. Zobacz sobie jak dobrze był zrobiony rap z lat 90 Scyzoryka i ekipy, potem szlifowanie rapsów z lat 00. Tam było widać jakąś jakość. Teraz cłowiek spodziewałby się czegoś już dopracowanego, a ostajesz jakieś murzyństwo. Jak mówię #!$%@? pokolenie robi #!$%@?ą muzykę. Każde pokolenia do tj pory miało swój rodzaj mózyki.
  • Odpowiedz
@pulapkatelefon: Sorry, ale chodzi o rozwój. Cofamy się. Takie teksty były na początku lat 00. Chociaż nawet wtedy już nie. Zobacz sobie jak dobrze był zrobiony rap z lat 90 Scyzoryka i ekipy, potem szlifowanie rapsów z lat 00. Tam było widać jakąś jakość. Teraz cłowiek spodziewałby się czegoś już dopracowanego, a ostajesz jakieś murzyństwo. Jak mówię #!$%@? pokolenie robi #!$%@?ą muzykę. Każde pokolenia do tj pory miało swój rodzaj mózyki.
  • Odpowiedz
przecież takie coś może zrobić przeciętny 15 latek z podstawową znajomością fla


@pulapkatelefon: no to zrób zamiast płakać i pokaż nam co ci wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze taki protip dla ciebie - jak muzyka ci się nie podoba to nie słuchaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mastalegasta: to bait?
Mejnstrim rapowy zawsze był szajsem. Teraz rap ma odbiorców w każdej grupie wiekowej i społecznej wiec normalne ze główny nurt w tej muzyce będzie taki żeby siadło wszystkim. Ale z tymi scyzorykami to już pojechałeś :D gdzie tam Marmur czy Evil Things, gdzie Narcyz albo Komik z depresją. #!$%@? tam scyzor liroj paktofonika to byli czasy ;D
  • Odpowiedz