Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zmieniłam #praca Dobra, nie pierwszy raz w życiu, lepsze zarobki, możliwość nauczenia się czegoś nowego, wszystko jak to w #korpo #pracbaza

W pierwszym tygodniu mam już 6 nadgodzin. Już muszę siedzieć. Nie mam dostępów, ale muszę patrzeć, bo mam nauczyć się stanowisko jednego chłopaka od a do z (we dwoje mamy to robić), mam też coś od jednej osoby brać, żeby odciążyć oraz od jeszcze jednej.

Wszystko jest robione na hurra, nie mam czasu nawet pomyśleć, popatrzeć, dobrze zapisać, bo szybko, szybko. Nie brak mi wiedzy - merytorycznie mnie te tematy nie przerażają, nie brak mi chęci - bardzo chciałabym to robić. Problemem jest ich podejście i sposób w jaki się dzieje.

Zgłaszałam to wczoraj TL, otrzymałam tekst „jak ja przyszłam 7 miesięcy temu to nawet tego nie było i tak masz łatwiej”. Ale co mnie to obchodzi? Sorry, ale chyba ktoś powinien mnie wdrożyć, inaczej to nie ma sensu. Nie znam ludzi, nie znam biznesu, nie wiem co do kogo napisać, nie znam systemu używanego w firmie, a tutaj nawet z głupimi wnioskami o dostęp do ERP mam „nie pamietam jak to składałem, kombinuj”.

To wyglada tak jakby przeciążony zespół, robiący dużo nadgodzin, chciał jak najszybciej się pozbyć rzeczy czy dobrze czy źle przekazane i umył ręce.

Powątpiewam czy informacja zwrotna przekazana wczoraj coś pomoże, w tygodniu mam jeszcze spotkanie z managerką. Jeśli nie zauważę zmiany podejścia, będę chyba szukała czegoś innego.

Kultura robienia 50-80 nadgodzin w miesiącu mi nie pasuje. A to też padło z ust osoby od której mam przejmować. Dodam, że na rozmowie o pracę takich informacji nie było podanych, a jak się pytałam o proces wdrażania pracownika to oczywiście tak tak będziemy mieć plan….Plan jest na razie taki że zaplanowane są „tematy” na listopad i grudzień chociaż moja umowa próbna kończy się szybciej #zalesie #biurwa #bolimniebrzuch #ludzieto

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610e328c6513ce000a3adc6c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie to #!$%@?.
Ja u swojego Janusza pracuje 5 miesiac i robię od samego początku po 2 nadgodziny dziennie. Za darmo. Mam nawet OK podstawę ale brak nadgodzin (nienormowany czas pracy) mnie już #!$%@?. Podobno „kiedyś sobie odbiore wszystko jak się ogarnie” i „będę mógł wychodzic o 12 etc”, ale szczerze? Wątpię.
Mnie tez nikt nie wdrożył tylko od razu pełne obroty. Niektórych ludzi #!$%@?ło. Żałuję że p0lska B here,