Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem

idąc ostatnio miastem z różowym spotkała nas przykra sytuacja, otóż wymijający nas z naprzeciwka seba krzyknął do różowego: "#!$%@?, ale gruba świnia", trochę się jej ostatnio przytyło i może faktycznie ma nieco za dużo masy (85kg/170cm) i taki dialog się między nami wywiązał:

R: Serio nic nie zrobisz?
J: A co miałbym zrobić?
R: Obraził mnie, powinieneś dać w mu w mordę
J: Nie będę ryzykował zdrowia dla takiej błahostki, zresztą takie patusy często noszą przy sobie nóż
R: No bo nie jesteś facetem. Prawdziwy facet by stanął w obronie swojej kobiety
(w tym momencie trochę się #!$%@?łem i może faktycznie nie do końca zapanowałem nad sobą)
J: A ty nie jesteś kobietą, bo jesteś gruba

Różowy się nie odzywa od 2 dni xD
Ale kto miał rację mirki? Przecież nie będę się bił z jakimś randomowym sebastianem (°°

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 105
  • Odpowiedz
@cyrkoburdel: ja tam jestem bardzo wdzięczna za ich komentarze, bo biorę się za siebie za wczasu i mam motywację żeby lepiej jeść i wrócić do ćwiczeń. Może użyłam złego słowa - nie „krytykują”, ale zwracają uwagę, ze uroslam tu i ówdzie i ze większy rozmiar ubrań trzeba kupować albo mówią ze „to musimy się oboje wziąć za swoje brzuszki bo nam urosły”. Mi takie pilnowanie pasuje.
  • Odpowiedz
@powiedz: niestety, ale to o czym piszesz to nie żadne pilnowanie, a już tym bardziej zdrowe, a po prostu celowe wpędzanie ludzi w zaburzenia. :) Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Nie wiem jakim prawem w ogóle pozwalasz sobie wchodzić na głowę, no ale jak lubisz tańczyć jak ci zagrają, to nie mam z tym problemu, życzę powodzenia. Nie zdziw się, jak któregoś dnia nasrają ci na głowę i przyklepią, skoro
  • Odpowiedz
@powiedz: sam mam BMI w normie i ćwiczę, ale dla mnie gruba kobieta to takie BMI 35 i w górę. Ewentualnie mniejsze BMI przy niefortunnym profilu hormonalnym gdzie się to odkłada na rękach, twarzy, brzuchu. https://myprogresspics.com/progress-pics/2830/66-lbs-fat-loss-5-feet-8-female-275-lbs-to-209-lbs
tutaj link do dziewczyny która przy 173cm schudła z 125 do 95kg. Przy 125 jest dla mnie (za) gruba. Ale już przy tym 95 jest już dość wąska, ma smukłe ręce, jest ok.
  • Odpowiedz