Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem

idąc ostatnio miastem z różowym spotkała nas przykra sytuacja, otóż wymijający nas z naprzeciwka seba krzyknął do różowego: "#!$%@?, ale gruba świnia", trochę się jej ostatnio przytyło i może faktycznie ma nieco za dużo masy (85kg/170cm) i taki dialog się między nami wywiązał:

R: Serio nic nie zrobisz?
J: A co miałbym zrobić?
R: Obraził mnie, powinieneś dać w mu w mordę
J: Nie będę ryzykował zdrowia dla takiej błahostki, zresztą takie patusy często noszą przy sobie nóż
R: No bo nie jesteś facetem. Prawdziwy facet by stanął w obronie swojej kobiety
(w tym momencie trochę się #!$%@?łem i może faktycznie nie do końca zapanowałem nad sobą)
J: A ty nie jesteś kobietą, bo jesteś gruba

Różowy się nie odzywa od 2 dni xD
Ale kto miał rację mirki? Przecież nie będę się bił z jakimś randomowym sebastianem (°°

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 105
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: Ona ma rację. Powinieneś skonać po śmiertelnym ugodzeniu nożem w czasie walki z randomowym sebastianem. Ona ze łzami w oczach #!$%@?ła by kolejnego mcdonalda i wzdychała "Oto był prawdziwy mężczyzna"
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: wracalem do domu wraz z kolegą i dostałem znienacka w mordę płaskiego na nos az mi krew poleciała, kompletnie mój kolega sie tym jakby nie przejął i nie odezwał nawet słowem xD mimo prawdopodobnej przewagi jego siły nad jakimś obszczymurkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie mam mu za złe takiego braku reakcji bo sam z niej wybrnąłem jak szef + jak chodzi o walke to
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: powinieneś zbliżyć się i powiedzieć "zignoruj" i motywować do zrzucenia wagi samemu ćwicząc np.

Reakcja twoja na minus (chodzi o ripostę, w ignorowaniu żeby nie widzę nic złego, samo dobro).
A ona nie powinna tak gadać.
Oboje popełniliście faux pas, ergo: pasujecie do siebie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Ale za co miałbyś mu #!$%@?ć ? Że prawdę powiedział? Powinna się jeszcze rozpłakać biedulka. Robienie #!$%@? z logiki odcinek 2137.
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: Znam osobiście gostka, który po podobnym tekście stanął w obronie swojej luby. Pech chciał, ze sebek miał nóż. Gostek leży na cmentarzu, sebek dostał ileś lat (nie pamiętam juz), luba skacze na inny bolcu. Jak laska wysyła swego partnera do walki z sebkiem o taka głupotę to czas na zmianę laski. No z tym, ze potem jej wyjechałeś, ze gruba, to tez nie na miejscu. Moze dobrze sie stalo i
  • Odpowiedz