Wpis z mikrobloga

@Amatorro: idź k---a jeden z drugim i złap za takiego młota i p--------j nim 80m to możemy pogadać jaka to c-----a dyscyplina.
Jakby zrobili dodatkową konkurencje, że baba ma rzucać męskim młotem to Włodarczyk też p---------a by rekord świata i zamiast 3 złotych medali miała by 6.
To jest przekozak w c--j żeby trzy Olimpiady z rzędu wygrywać złoto. Szacun.
  • Odpowiedz
@MelBrooks: Po za tym jak już wyżej pisałem szanuje Włodarczyk tylko nie rozumiem po co porównywac ją do Bolta skoro to zupełnie dwie inne dyscypliny choc później sam zacząłem brnąć w takie porównania bezsensowne
  • Odpowiedz
  • 0
@Atomus mówię tu o analogii raczej, gwiazdą danej dyscypliny. Tak w ogóle to według ciebie nie można być gwiazdą niszowego sportu? A Woods w golfie? A O'Sullivan w snookerze? Niech se zapomni jutro ale takie pisanie w dzień sukcesu to właśnie jest zawiść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sitwa: prawda jest taka, ze cala lekkoatletyka nie moze byc porownywana do pilki noznej, czy innych sportow zespolowych. jesli chodzi o ilosc uczestnikow. Ale uwierz, ze wyczynowe biegi na 100 metrow, wcale sie tak nie roznia od innych dyscyplin. bo to jest bardzo podobna historia. bardzo specyficzny i precyzyjny zakres treningow. a biegi sprintowe tez nie sa popularne. moze widowiskowe, ale profesjonalnych atletow nie ma wcale wiecej niz w rzucie
  • Odpowiedz
  • 0
Wczoraj tylko Katowice i autobus ,dziś wszędzie mnie Aneta ze swoim młotkiem atakuje, dejta już spokój. Bo nie idzie tego mikro czytać
  • Odpowiedz
@HalBregg: bo tak samo mozna powiedzec "co to za medal w zapasach klasycznych, nie znam zadnego klasyka, to pewnie jakas garsta ludzi na swiecie' a szpadzisci to juz w ogole, garstka fanatykow
  • Odpowiedz
nabrałą masy ta Włodarczyk


@szurszur:
Jest jak Cristian Bale, tylko lepsza bo nasza narodowa. A za kasę Bale'a to każdy by se mógł chudnąć i grubnąć jak mu się podoba.
  • Odpowiedz
  • 1
@MelBrooks jasna sprawa, w ogóle nie wydaje mi się, żeby porównywanie dyscyplin miało sens chyba, że różnią się tylko stylem albo dystansem. Każda dyscyplina to odosobniony przypadek i jeśli byśmy patrzyli na popularność to pewnie nie wyszlibyśmy poza piłki i wrestling.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Smialem sie dzisiaj, ze Anita zdobyla zloto na 3 olimpiadach z rzedu tak jak Bolt. Mozna rozstrzygnac kto jest lepszym mistrzem. W momencie sygnalu do startu Bolt zaczyna biec, a Anita zaczyna sie krecic. Jezeli Bolt zdazy uciec przed mlotem to wygrywa, jezeli dostanie mlotem w glowe i wykituje, to Anita jest wiekszym mistrzem. Anita rzuca na 67m, a Bolt ma wolne starty i szybkie koncowki, wiec jest szansa,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalBregg: K---a, gdyby umniejszanie sukcesów innych byłoby dyscypliną olimpijską, to polskie robactwo dominowałoby jak USA w koszykówce xD


@PlayTheGame: normalnie wydrukuje ten komentarz i powiedze nad ścianą żeby pamiętać, że najgorszymi wrogami polski są Polscy xD
  • Odpowiedz