Wpis z mikrobloga

@Sitwa: chodzi o to że porównywanie do sprintu na 100m czyli królewskiej kategorii lekkiej atletyki nie ma sensu. Cieszę się bardzo z medalu bo to medal dla Polski ale występy Włodarczyk oglądam tylko na MŚ i IO. Jakie by to nie były rekordy to jakby Chiny zainwstowaly czy inny kraj to by było pozamiatane ale się nie opłaca bo z wielu innych dyscyplin większy uzysk medalowy mając jednego sportowca na top
  • Odpowiedz
  • 3
@Atomus to porównanie opa zrozumiałem raczej jako porównanie statusu gwiazdy w danej dyscyplinie a nie porównanie gwiazdy dyscyplin. Bo porównywanie samych dyscyplin ze sobą nie ma sensu. Poza tym zgoda, biegacz może brać udział w kilku dyscyplinach ale powiedziałbym, że są talenty w kilku dyscyplinach gdzie nawet grube dofinansowanie mogło by nie przynieść skutków przez dobre kilkanaście lat, żeby pobić rekordy.
  • Odpowiedz
@HalBregg: nooo czyli nie masz nic, pisales swoje wysrywy w oparciu tylko i wylacznie o swoje przekonanie, ktore jest #!$%@?. teraz bedziesz rozpaczliwie szukal w google jakis danych zeby podeprzec te swoje wypociny. i frajerze nie znajdziesz ich. ale jak cos to czekam
  • Odpowiedz
@Sitwa: trudno mówić o gwiezdzie jak to niszowy sport. Raczej można mówić o rekordzistce itd. Dla gwiazd ogląda się dany sport. Ja oglądałem bo Polska ma szansę medalowa a nie dlatego że to ta rekordzistka co tak cudownie rzuca i robi show i wogole jest super człowiekiem ;) jutro już każdy znowu znapomni o tym młocie i będzie oglądanie kolejnych szans medalowych ew. Legii w LM xD
  • Odpowiedz
@MelBrooks: tylko że wyniki młociarzy są zawsze notowane o ile są to zawody oficjalne i nie spalą rzutu, a u kolarzy niektórzy w drużynie nie zdobywają punktów bo są od harowania na innych, nie wspominajac ile jest amatorów na poziomie zbliżonym do zawodowstwa
  • Odpowiedz