Wpis z mikrobloga

@PlayTheGame: bez kitu, dzieciaki nie potrafią sie cieszyć szczęściem innych ludzi. ciekawe czy to samo mówią o
Michaelu Phelpsie. gdzie większość moich znajomych nie pływa, albo robi to słabo. młotem też podejrzewam rzucają kiepsko.
  • Odpowiedz
@Amatorro: tylko kogo to obchodzi poza Polską? XD bieg na 100m, mistrzostwo w piłce nożnej, wielki szlem, finały NBA, tour de france, tym żyje świat :) wygrac w dyscyplinie medialnej, o potężnej konkurencji to zupełnie co innego niż znalezc niszowy sport i tłuc w nim medale. Jedni mają gimnastykę, inni łucznictwo, pływanie, a my cały czas cisniemy z kadra od rzucania różnymi rzeczami xD
  • Odpowiedz
@HalBregg: nikt ci nie broni trenować rzutu młotem. I na pewno trenuje więcej. Siostra żony mojego kuzyna kilkanaście lat temu też rzucała tylko oszczepem i była na MŚ 2007 oraz IO 2008 roku :)
Więc to wcale nie taki niszowy sport
  • Odpowiedz
@Sitwa: jaka zawiścią, po prostu wypowiedziałem swoje zdanie jak i ty? 99% widzów ogląda to raz na 4 lata czy jeszcze na MŚ i tyle. Dla mnie to taka sama gwiazda jakby ktoś w strzelaniu z pistoletu, łuku czy zapaśnik, whatever.
  • Odpowiedz
To ja jestem w pierdzeniu na czas legendą


@Kapibara89: Gdzie odbywały się zawody i co jest kluczem do Twoich zwycięstw? Podziel się planem treningowym i daj nagrania jak ustanawiasz kolejne rekordy. Nie każ się prosić. Chcę zobaczyć jak dominujesz reprezentantów innych krajów i ustanawiasz kolejne rekordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HalBregg: szczególnie bieganie na 100m tysiące ludzi trenuje średnie dystanse i długie, trenowanie sprintu jest na równi popularne w klubach jak rzutu młotem,
  • Odpowiedz
  • 15
@Atomus no to obchodzi poza Polską, że każde państwo łoży na trenowanie sportowców i akurat nam trafił się tak fantastyczny talent. Jakby nikogo nie obchodziło to by kadry nie utrzymywał i zawodników nie wstawiał. Nie wszystkie sporty są medialne ale powiedzieć, że to nic nie znaczy to ignorancja po prostu. Równie dobrze możesz to powiedzieć na hokeju, ledwie kilka państw zainteresowanych...
  • Odpowiedz
Równie dobrze możesz to powiedzieć na hokeju, ledwie kilka państw zainteresowanych


@HalBregg: Może i kilka państw zainteresowanych ale NHL przynosi o wiele więcej dochodów niż każda liga piłkarska na świecie, równo jest tylko Premier League
  • Odpowiedz
@Amatorro: Im mniej popularna dyscyplina tym łatwiej być wielką legendą jej. Można by jeszcze zrobić zawody w rzucie długopisem i też taką dyscyplinę by 5 osób na świecie uprawiało, a ktoś kto by trenował 2 h dziennie, by pewnie został legendą wszechgalaktyki, bo wszyscy inni trenowaliby tylko 30 minut w miesiącu.
  • Odpowiedz