Wpis z mikrobloga

@K0ras: to tak jak ja. Do 13-15 roku zycia z 5-6 razy w ciagu roku powaznie chory na jakies gorączki, zapalenia itp. Pozniej wzialem sie sam za siebie, bieganie w minusowych temperaturach w spodenkach, morsowanie, ubieranie kurtki zimowej dopiero ponizej 0 i jakos od 10 lat najgorsze co mi sie przytrafia to stan podgoraczkowy o godzinie 20 i na drugi dzien rano zdrowy.
@nerkowiec: no i? Tak, dzieci powinno ubierać się odpowiednio w stosunku do pogody i nie przegrzewać. Z tym, że jako rodzic jestem w stanie zrozumieć, że to ubieranie w za duża ilość warst, wynika z troski i chęci zapewnienia dziecku ciepła.
@Neko-chan51: nie masz bladego pojęcia, jak czuje się rodzic mając pierwszy raz pod opieką taka mała bezbronna istotę, sam nie wie jeszcze jak jej zapewnić dobre warunki i woli żeby było za ciepło, niż żeby przemarzło. Takie błędy wynikają z troski, ale co o tym mogą wiedzieć osoby, które opiekują się tylko kotem lub psem xd
@BarkaMleczna: Bo to jest straszne. Sama mam roczniaka na stanie. Pamiętam był jakiś ciepły dzień w październiku, wyszłam na spacer z dzieckiem, które było ubrane w samego bodziaka na krótki rękaw i cienkie leginsy. Sama byłam ubrana podobnie, było ponad 20 stopni. Mijam matkę z dzieckiem w wózku (sporo starsze), dziecko w czapce, kurtce, szaliku, jeszcze spiworek założony na wózek. Nie wiem kto miał większe zdziwienie na twarzy - ja czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lonate: taa, kiedyś byliśmy u rodziny i nasz młody - krótka bluzka i długie spodnie. Siostrzeniec - kurtka, czapka i komin. Było 18 stopni...
Jak dotarliśmy na plac zabaw to mu kazalam zdjąć te rzeczy bo ja pierdzielę... Spocony był już po przejściu drogi na plac.
Ofc wiecznie chory i na lekach, no kto wie dlaczego...
nie masz bladego pojęcia, jak czuje się rodzic mając pierwszy raz pod opieką taka mała bezbronna istotę, sam nie wie jeszcze jak jej zapewnić dobre warunki i woli żeby było za ciepło, niż żeby przemarzło. Takie błędy wynikają z troski, ale co o tym mogą wiedzieć osoby, które opiekują się tylko kotem lub psem xd


@ciemnienie: czyli robi coś o czym nie ma pojęcia i robi krzywdę ale spoko bo z
@BarkaMleczna sąsiadka zimą grzeje mieszkanie do 24-25 stopni, u nas kaloryfery zimne przez co wilgotność wyższa i 20-21 stopni. Kiedyś przyszła i się dziwiła, że jej córka u nas nie kaszle tak jak w domu.
@BarkaMleczna zgadzam się, już nie raz mówiłem znajomej osobie że robi tak dziecku krzywdę, w sumie od małego bobasa, no ale ja dzieci nie mam więc się nie znam, a ten już prawie 9lat gówniak, większość roku szkolnego na chorobowym, a ja tylko mogę powiedzieć "a nie mówiłem", jednak nawet takie fakty nie potrafią dotrzeć i to nie wina złej opieki tylko dziecko po prostu chorowite, teraz niby dalej ciepło, ale czasem