Wpis z mikrobloga

@drippinsauce: moim zdaniem to efekt ceny BTC i sytuacji na rynku krypto. Wcześniej HYPE wynikał z niczego po prostu był, teraz nawet jak są podawane informacje, które informują o posuwaniu projektu w stronę jego założeń to i tak kurs spada, też warto pamiętać, że TOP1 portfel pozbywa się co parę dni swoich bilionów coinów co oczywiście ma wpływ na kurs SFM. Jak padnie to padnie, stracę parę tysięcy złotych mówi się
@Accidentally: dokładnie tak jak mówisz, gruba ryba sprzedaje swoje SM, ostatnio jak sprawdzałem to miał ich jeszcze ponad 30mln$ a tam całego LP jest tyle, więc jak on stracił wiarę to nalezy się ewakuować jak najszybciej.
@boiledturtle: @WhiskeyIHaze: Tyle, ze SM ma jeszcze dlugo, z czego spadać, przecież jego wzrosty, to było istne szaleństwo. Kupiłem toto kiedy reddit już był gorący od SM, czyli ze dwa tygodnie za późno. Kupiłem za 500-600$, wypłaciłem ze 4k$ i nadal mam w tym 3k. Gdybym kupił 10dni wcześniej, to mógłbym se na dupie zrobić tatuaż i nadal byłbym śliczny i wysoki, jakbym stal na portfelu