Wpis z mikrobloga

@Wuja_Patryk Oglądałem na tym turnieju 3 mecze Polaków. Oprócz tego, że nie mam pojęcia co tam robi ten Rouch, bo mam wrażenie że lepszych zawodników znalazłbym na osiedlu w Sieradzu to Hicks jest najbardziej irytującym i najsłabszym zawodnikiem jakiego w życiu widziałem. Wiecznie macha łapami, ma beznadziejna skuteczność, łatwo go wyprowadzić z równowagi i gra tylko na siebie rzucając z dalekich pozycji przez ręce przeciwnika. W ogóle nie rozumiem czemu my nie
@Wuja_Patryk: Ja jak zobaczyłem co on wyprawia w końcówce z Chinami to już przestałem się tym interesować... Pawłowski wcześniej trafił 2 razy z rzędu, a ten 3 razy rzuca przez ręce żeby zostać bohaterem... no i wyszło, że przez to frajerstwo odpadli. Zresztą dzisiaj to samo.

A podobno taka super atmosfera u nich była i taką byli wspaniałą drużyną, a jak przyszło co do czego to Hicks zupełnie niepotrzebnie brał wszystko
@Minieri: Wybitny jest ten jeden zawodnik, ktory w poprzednim meczu z chinczykami 3 albo i 4 razy rzucal cegly za dwa oraz w tym meczu rowniez sobie cisnal „na zwyciestwo” i oczywiscie nie trafil. Generalnie to jest jakies kuriozum jak beznadziejnie oni graja (grali).